اخبار سیاسی

نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

خبرگزاری خبرنگاران- نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی 24 آذر ماه امسال برگزار می گردد.

27 دی 1400

سجادی: تفاهم نامه با منطقه ها آزاد نقطه عطف در فوتبال و ورزش کشور خواهد بود

تهران (پانا) - وزیر ورزش و جوانان در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزارت ورزش و جوانان و شورای عالی منطقه ها آزاد تجاری، صنعتی و ویژه مالی به نکاتی اشاره نمود.

25 دی 1400

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شد

خبرگزاری خبرنگاران- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

24 دی 1400

تور اروپا ارزان: موافقت اتحادیه اروپا با وضع تحریم های احتاقتصادی علیه کشور اقتصادی

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزیر خارجه فرانسه از موافقت اتحادیه اروپا با تحریم نیروهای روسی در کشور اقتصادی اطلاع داد.

13 دی 1400

سیاست خارجی دولت با نگاه به آسیا دنبال می شود

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه کشورمان و دان پرامودوینای معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه تایلند روز سه شنبه در یک گفت وگوی تلفنی در خصوص موضوعات مختلف از جمله مسائل دوجانبه سیاسی و اقتصادی و مذاکرات وین به بحث و مصاحبه پرداختند.

7 دی 1400

دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی، باید سیاست های کلان صندوق ها را پیگیری کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست دبیرخانه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های تابعه تأکید کرد: سیاست گذاری حوزۀ رفاه در دبیرخانه شورای عالی رفاه پیگیری می شود و دبیرخانۀ هیئت امنا در زمینۀ سیاست گذاری کلان اقتصادی صندوق ها تمرکز بیشتری...

5 دی 1400

واکسیناسیون اتباع خارجی با منابع اقتصادی ایران ، چگونگی واکسیناسیون کرونا برای پناه جویان تازه

مسئول اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اعلام اینکه تا به امروز بیش از یک میلیون و 600 هزار نفر از اتباع غیرایرانی یک دُز واکسن کرونا و بیش از 300 هزار نفر دو دُز واکسن را دریافت نموده اند و این فرایند ادامه دارد، گفت: تا این لحظه هیچ...

3 دی 1400

تور روسیه: مسکو: بازگشت روابط روسیه و آمریکا به حالت عادی، ممکن نیست

آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در آمریکا هشدار داد، بدون حل مسائل و محدودیت های موجود در روابط مسکو و واشنگتن، بازگشت روابط به حالت عادی غیرممکن است.

28 آذر 1400

حافظیه ؛ آرامگاه حافظ

از آن موقع که حافظ سر بر شانه مرگ نهاد، ان را در همین جا که گورستانی بود مصلی نام به خاک سپردند. مصلی خود تفرجگاه و گلگشت حافظ بوده است. شصت و اندی سال پس از آن که

15 آذر 1400

جزئیات نشست مشترک شورای معاونین وزارت کشور با 4 استاندار

تهران (پانا) - شورای معاونین وزارت کشور، با حضور استانداران تهران، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد و هرمزگان به ریاست احمد وحیدی، وزیر کشور برگزار گردید.

12 آذر 1400

پیشبرد اهداف شبکه ملی اطلاعات با استفاده از ظرفیت تشکل های ICT

به گزارش خبرنگاران به نقل از اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران (IRICTU)، صابر فیضی بر لزوم حضور کمیته سنا به عنوان بازوی مشورتی وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم برای پیشبرد اهداف و برنامه های این وزارتخانه تاکید نمود و گفت: این کمیته از 3 مجموعه صنفی حوزه...

6 آذر 1400

توییت جالب درباره ایران خودرو ، تعطیل گردد زیانش کمتر است!

به گزارش خبرنگاران، یک عضو اتاق بازرگانی ایران در توییتی یک محاسبه ساده نموده و نشان داده که اگر بزرگترین کارخانه خودروسازی کشور تعطیل گردد، مقدار زیان آن احتمالا کمتر از زیان فعلی آن باشد.

4 آذر 1400

شرح وزیر کشور درباره گرانی قیمت بنزین و اختلال در صندلی های سوخت

تهران (پانا) - وزیر کشور با اشاره به اختلال پیش آمده در صندلی های سوخت کشور گفت هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد و اختلال در ارائه خدمات در بعضی از پمپ های بنزین ناشی از یک اشکال فنی و سامانه ای است که به زودی برطرف می گردد.

29 آبان 1400

خودروسازی ها خصوصی می شوند؟

به گزارش خبرنگاران، مجلس شورای اسلامی این روزها در کنار کوشش برای آزادسازی واردات خودرو، ظاهرا خصوصی سازی خودروسازان را هم دنبال می نماید.

26 آبان 1400

علیرضابیگی: احزاب باید تجلی سلایق مختلف مردم یک جامعه باشند

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: کارکردهای ناقص احزاب در کشور و فقدان ابزارهایی که بتواند به احزاب اصالت بخشد سبب شده که احزاب از وزن قابل توجه سیاسی برخوردار نباشند.

25 آبان 1400

یارانه نان و کالا های اساسی حذف نمی گردد

سخنگوی فراکسیون نیرو های مردمی انقلاب مجلس گفت: بنا به اعلام وزیر اقتصاد دولت فعلا برنامه ای برای حذف یارانه نان و کالا های اساسی ندارد، اما برنامه ریزی دقیقی برای شناسایی دهک های مختلف جامعه و ساماندهی یارانه های پنهان خواهد داشت.

11 آبان 1400

بهره برداری از 50 طرح بیمارستانی و درمانی با اعتبار 120 میلیارد تومان درمناطق محروم کشور به وسیله ستاد اجرایی فرمان امام

آئین بهره برداری از 50 طرح بیمارستانی، بهداشتی و درمانی برکت در سراسر کشور به وسیله ستاد اجرایی فرمان امام و با مشارکت وزارت بهداشت برگزار گردید.

2 آبان 1400

ارزیابی پاویون ایران در اکسپو دبی

ایسنا/ این خبر پیرامون ارزیابی پاویون ایران در اکسپو دبی برای شما مخاطبان گرامی نگارش شده است.

1 آبان 1400

هر آنچه آمازون در رویداد سخت افزاری پاییز 2021 معرفی کرد

شب گذشته آمازون رویدادی را تحت اسم Fall 2021 برگزار و در آن از تعدادی محصول تازه رونمایی کرد که در این مطلب به آنالیز آن ها خواهیم پرداخت.

22 مهر 1400

اعتبار دفترچه بیمه سلامت 14 میلیون بیمه شده تا خاتمه آذرماه تمدید شد

تهران (پانا) - معاون اداره کل سامانه ها و روش های الکترونیکی سازمان بیمه سلامت، گفت تمدید اعتبار دفترچه بیمه سلامت برای حدود 14 میلیون نفر از بیمه شدگان صندوق سلامت همگانی و صندوق روستائیان تا خاتمه آذرماه صورت گرفته است و این افراد نیازی به مراجعه به...

18 مهر 1400
تعداد: (382)