روحانی و جهانگیری، خندان در کنار یکدیگر

به گزارش آسمان فارس، پس از انتشار شایعه ای درباره اختلاف اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری با حسن روحانی، پایگاه اطلاع رسانی دولت تصویری از جلسه امروز هیات دولت منتشر کرد که در آن روحانی و جهانگیری با چهره ای خندان در حال گفت وگو هستند.

روحانی و جهانگیری، خندان در کنار یکدیگر

به گزارش خبرنگاران، از ساعاتی پیش در بعضی رسانه ها اخباری تائید نشده ای از بروز اختلاف میان حسن روحانی رئیس جمهوری و اسحاق جهانگیری معاون اول او منتشر شد که این خبر واکنش هایی را از سوی دفتر جهانگیری و سخنگوی دولت در پی داشت.

یک پایگاه خبری در گزارشی مدعی شده بود که در پی بروز مباحثه ای در جلسه ای در روز شنبه، روحانی خطاب به جهانگیری می گوید که شما و اصلاح طلبان به دنبال سرنگونی دولت هستید. جهانگیری، اما در واکنش به این سخنان روحانی، اظهارات تندی بر زبان نمی آورد اما تصمیم به ترک جلسه را می گیرد که لاریجانی از او می خواهد جلسه را ترک نکند. جهانگیری پس از خاتمه جلسه، راهی منزل شده و در محل کار خود حاضر نمی گردد و چندین تن از وزرا، طی دیروز و امروز با جهانگیری در منزلش دیدار نموده و خواهان بازگشت او به کارش شده اند.

در پی انتشار این شایعه محمود نادری، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهوری در گفت و گو با خبرنگاران با رد موضوع عدم حضور جهانگیری در محل کارش گفت که معاون اول رئیس جمهوری در جلسه عصر امروز یکشنبه هیأت وزرا حضور پیدا نموده است.

همچنین علی ربیعی، سخنگوی دولت نیز با تکذیب شایعه قهر جهانگیری، در این باره اعلام نمود: اداره جلسه امروز هیأت دولت که به ریاست رئیس جمهوری برگزار گردید، بر عهده جهانگیری بوده و به هیچ عنوان قهر یا مسائلی از این دست در شأن معاون اول رئیس جمهوری و مدیران سطوح بالای کشور نیست و مطالب مطرح شده در این زمینه صحت ندارد.

وی با بیان اینکه در جلسات سطوح عالی کشور، نظرات با آزادی و صراحت بیان می گردد، خاطر نشان کرد: در جلسات مجلس شورای اسلامی و حتی در جلسات گروه های سیاسی مختلف ممکن است درباره موضوعات مختلف، اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد.

حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری نیز در واکنش به این موضوعات در حساب کاربری خود در توئیتر با تاکید بر اینکه اختلاف نظر بد نیست، نوشت: بزرگان کشور در جلسات عالی کشور دیدگاه های سازمانی مختلف و گاه متعارض را با صراحت تمام مطرح و گفتگو را تا رسیدن به بهترین تصمیم برای برای زندگی مردم دنبال می نمایند.

پس از این حواشی ایجاد شده، دقایقی پیش تصویری در پایگاه اطلاع رسانی دولت از جلسه امروز هیأت وزیران منتشر شد که در آن حسن روحانی و اسحاق جهانگیری با صورتی خندان در کنار محمود علوی، وزیر اطلاعات که یکی از روزنامه های امروز را در دست دارد، در حال گفت وگو هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 288

به "روحانی و جهانگیری، خندان در کنار یکدیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی و جهانگیری، خندان در کنار یکدیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید