پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای در حال توسعه و تکمیل در گیلان

به گزارش آسمان فارس، خبرنگاران/گیلان نماینده عالی دولت در گیلان استفاده حداکثری از ظرفیت واحدهای فعال تولیدی را سیاست و رویکرد راهبردی در استان عنوان و اعلام کرد: برای حمایت از کارآفرینان در جهت تکمیل و توسعه واحدهای صنعتی، تسهیلات بانکی پرداخت می گردد.

پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای در حال توسعه و تکمیل در گیلان

ارسلان زارع امروز پس از بازدید از چهار پروژه جهش فراوری واقع در شهر صنعتی رشت در جمع خبرنگاران، با یادآوری تعریف 92 عنوان پروژه جهش فراوری در گیلان و پیش بینی ایجاد بالغ بر 4000 نفر اشتغال اظهار کرد: رویکرد راهبردی ما، استفاده حداکثری از ظرفیت واحدهای فعال فراوریی، صنعتی و مالی استان است.

وی اضافه نمود: در راستای حمایت از کارآفرینان و فعالان این واحدها، 1200 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی و تامین شده و مجوزهای لازم برای پرداخت این تسهیلات، صادر و به بانک های عامل معرفی خواهند شد.

استاندار گیلان اضافه نمود: به سبب مزیت بعضی واحدهای فراوریی استان متناسب با شرایط اقلیمی، بازار مصرف و مواد اولیه، این سیاست را دنبال کردیم تا طرح های توسعه ای استمرار داشته باشند و بخشی از پروژه های جهش فراوری نیز، همین طرح های توسعه ای هستند.

زارع اضافه نمود: مزیت نسبی واحدهای فراوریی فعال استان از جمله مولفه های تاثیرگذار در شناسایی این طرح ها برای حمایت به وسیله تسهیلات تکمیلی مرتبط با پروژه های جهش فراوری است و امیدواریم اجرای آنها بر اساس تقویم زمان بندی پیش برود.

استاندار گیلان امروز با همراهی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی گیلان، معاون هماهنگی امور مالی استاندار و شمار دیگری از مدیران کل از فرایند تکمیل چهار پروژه جهش فراوری شامل یک واحد فراوریی انواع صفحه و ورق پلی اتیلن و PVC با 60 درصد پیشرفت فیزیکی، طرح توسعه یک واحد فراوری انواع آرد، کیک و کلوچه با پیشرفت 60 درصد، واحد فراوری کیسه های پروپیلن بافته شده و منسوجات با 75 درصد پیشرفت و انواع دستکش خانگی، صنعتی و روکشدار با پیشرفت 65 درصد بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1340

به "پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای در حال توسعه و تکمیل در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای در حال توسعه و تکمیل در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید