نگاه فردی به کارگروه بانوان منجر به تشدید گرایشات فمینیستی می گردد

به گزارش آسمان فارس، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: اگر نگاه فردی به کارگروه خانواده و بانوان منجر گردد در پنج سال آینده شاهد گرایش فمینستی شدیدی در کشور خواهیم بود.

نگاه فردی به کارگروه بانوان منجر به تشدید گرایشات فمینیستی می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمد نوروزیان امروز در کارگروه زنان و خانواده استان های خراسان رضوی و فارس که در استانداری برگزار گردید، اظهار کرد: در حوزه بانوان با حساسیت و موانع و مسائلی رو به رو هستیم و کوشش شده با حفظ این حساسیت ها مهمترین اقدامات با محوریت بانوان و خانواده تشکیل اتاق فکر اشتغال پایدار است و در این حوزه سند اشتغال پایدار بانوان تصویب شده است.

وی اضافه کرد: از جمله اقدامات اجرا شده در استان تشکیل مجمع مشورتی بانوان، مجمع جوانان، اجرای طرح ارتقاء توانمندی های زنان روستایی، طرح روستای پاک، طرح ایجاد مشاغل خانگی، تشکیل کمیته جمعیت و سلامت مخصوص حوزه زنان، غربالگری و پشتیبانی زوجین، اجرای طرح میانجی گری اجتماعی در محلات حاشیه شهر مشهد، گفتگوی بین نسلی، بانک اطلاعات زنان و... است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی اعلام نمود: کشور در شرایط حساسی قرار گرفته است و تصویرسازی های نادرستی از کشور ارائه می گردد و سه عامل این امر را تشدید می نماید؛ عامل اول ضعف عملکرد رسانه است و با وجود رسانه های خوب در داخل کشور، افکار عمومی توسط رسانه های خارجی مدیریت می گردد.عامل دوم تندروی نامناسب در کشور و در واقع عدم تشخیص منافع ملی و وحدت ملی با مسائل سیاسی و قبیله ای و حزبی است. رسانه رسمی صدا وسیما علی رغم تذکرات مقام رهبری به تصویرسازی و جلوه دادن ناکارآمدی دولت مشغول است.

نوروزیان اضافه کرد: عامل سوم عملکرد ما است. اگر عملکرد نامناسب داشته باشیم به ایجاد شرایط نامناسب یاری خواهیم کرد و در این راستا باید مراقب باشیم، مخصوصا کارگروه خانواده و بانوان نباید به مسائل این حوزه به صورت فردی نگاه کند و اگر این اقدام انجام نگردد در پنج سال آینده شاهد گرایش فمینستی شدیدی در کشور خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 133

به "نگاه فردی به کارگروه بانوان منجر به تشدید گرایشات فمینیستی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاه فردی به کارگروه بانوان منجر به تشدید گرایشات فمینیستی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید