عصائب اهل الحق: آمریکا روش های دیپلماسی برای خروج را نپذیرد شکست سنگینی متحمل خواهد شد

به گزارش آسمان فارس، جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت، اگر آمریکا تصمیم مجلس عراق را در مورد خروج نیروهای آمریکایی از این کشور به روش های قانونی و دیپلماتیک رد کند، شکست بزرگی به آنها تحمیل خواهند کرد.

عصائب اهل الحق: آمریکا روش های دیپلماسی برای خروج را نپذیرد شکست سنگینی متحمل خواهد شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات شرایط سنی ویزای تحصیلی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روسیا الیوم، محمود الربیعی، سخنگوی دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق، اظهار داشت: اگر نیروهای آمریکایی در برابر اراده دولت و ملت عراق تسلیم نشوند، گروه های مقاومت با تمامی تشکیلات خود کاملا آماده تحمیل شکست بزرگی به نیروهای آمریکایی هستند.

الربیعی در ادامه اضافه کرد: من بر این باور هستم که آمریکا از رویارویی مستقیم با جنبش های مقاومت هراس دارد چرا که پیشتر تجربه تلخی با رویارویی با آنها دارد، با این تفاوت که نیروهای آمریکایی که قبل از سال 2011 در عراق حضور داشتند با تعداد بالا و تجهیزات و تسلیحات بیشتر و بزرگتر خود آماده جنگ بودند.

سخنگوی دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق همچنین اظهار داشت، در مقایسه با سال های گذشته میلادی جنبش های مقاومت ضد حضور آمریکایی در عراق در مقایسه با یک سال قبل از پیشرفت، تحول و آمادگی بالاتری برخوردار هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 766

به "عصائب اهل الحق: آمریکا روش های دیپلماسی برای خروج را نپذیرد شکست سنگینی متحمل خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصائب اهل الحق: آمریکا روش های دیپلماسی برای خروج را نپذیرد شکست سنگینی متحمل خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید