رهبر حزب کارگر انگلیس: جانسون آماده حساب کشی باشد

به گزارش آسمان فارس، جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس گفت نخست وزیر با وعده های انتخاباتی فراوانی که داده است عملکردش زیر ذره بین قضاوت است و آماده حساب کشی باشد.

رهبر حزب کارگر انگلیس: جانسون آماده حساب کشی باشد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش ، جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس در مراسم گشایش مجلس جدید این کشور اعلام نمود بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در انتخابات وعده های زیادی داده است و آماده حساب کشی باشد.

جرمی کوربین گفت: نخست وزیر با وعده های انتخاباتی فراوانی که داده است مسئولیت های دشواری دارد و عملکردش زیر ذره بین قضاوت است و ما وظیفه داریم از او حساب کشی کنیم.

: تصمیم انگلیس برای خروج از اتحادیه گمرکی و بازار واحد اروپا

کوربین: مسئولیت شکست حزب کارگر در انتخابات را بر عهده می گیرم

رهبر حزب کارگر انگلیس که حزبش پس از حزب محافظه کار بیشترین کرسی های مجلس عوام را در اختیار دارد با بیان اینکه بیش از 10 میلیون نفر در انتخابات مجلسی این کشور به نامزد های این حزب رای داده اند، گفت: از 61 نماینده اقلیت ها در مجلس جدید 41 نفرشان جزو حزب کارگرند.

بوریس جانسون، رهبر حزب محافظه کار پیروز شد در انتخابات مجلس انگلیس بیشترین کرسی ها را کسب کند و وعده خود برای برگزیت (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) را به پیش ببرد. کوربین از جمله کسانی بود که خواهان برگزاری همه پرسی مجدد بر سر خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 638

به "رهبر حزب کارگر انگلیس: جانسون آماده حساب کشی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر حزب کارگر انگلیس: جانسون آماده حساب کشی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید