خبرنگاران جزییات امتحان مجدد دانشجویان غیرپزشکی دانشگاه آزاد

به گزارش آسمان فارس، تهران- خبرنگاران- دستورالعمل اجرایی برگزاری امتحان مجدد تا سقف 6 واحد در سال تحصیلی 1400-1399 برای دانشجویان غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

خبرنگاران جزییات امتحان مجدد دانشجویان غیرپزشکی دانشگاه آزاد

به گزارش روز دوشنبه خبرنگاران از دانشگاه آزاد اسلامی، جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در دستورالعملی جزییات برگزاری امتحان مجدد تا سقف 6 واحد در سال تحصیلی 1400-1399 برای دانشجویان غیرپزشکی را اعلام کردند.

بر اساس این دستورالعمل دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1398 در کلاس های مجازی شرکت نموده و در بعضی از درس/دروس در دوره های کاردانی و کارشناسی نمرات کمتر از 12 و در دوره های تحصیلات تکمیلی نمره کمتر از 14 کسب نموده باشند، می توانند یک بار تا سقف 3 درس (حداکثر 6 واحد) تا خاتمه سال تحصیلی 1400-1399 مازاد بر واحدهای انتخابی و بدون پرداخت شهریه در امتحانات خاتمه نیمسال شرکت نموده و نمره خود را جبران نمایند.

همچنین نمرات درس/دروس اخذ شده (براساس بخشنامه فاصله گذاری اجتماعی) در کارنامه نیمسال دوم 99-98 ثبت می گردد. بدیهی است نمرات مربوط به هر درس در کارنامه درج شده و بالاترین نمره ملاک عمل قرار می گیرد.

براساس بندهای این دستورالعمل در صورتی که نمرات درس/دروس مساوی باشند، فقط یکی از نمرات مدنظر قرار می گیرد.

این دستورالعمل مشمول دانشجویان اخراج آموزشی قطعی و مشمولانی که مدت مجاز ادامه تحصیل آنان به اتمام رسیده قرار نمی گیرد.

دانشجویان دوره دکتری تخصصی مشمول این دستورالعمل، حایز شرایط لازم برای اخذ آزمون جامع نیستند.

به گزارش خبرنگاران، دانشگاه آزاد در شرایط کرونا برای یاری به دانشجویان غیر پزشکی مقرر نموده تا دانشجویانی که نمرات خوبی در بعضی دروس نداشته اند بدون پرداخت شهریه 6 واحد از دروس خود را دوباره امتحان بدهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1316

به "خبرنگاران جزییات امتحان مجدد دانشجویان غیرپزشکی دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جزییات امتحان مجدد دانشجویان غیرپزشکی دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید