بالاترین درجه فنی فدراسیون جهانی تکواندو به رئیس فدراسیون تکواندو ایران رسید

به گزارش آسمان فارس، تهران (پانا) - رییس فدراسیون تکواندو کشورمان به عنوان نماینده فنی (TD) سطح 3 فدراسیون جهانی تکواندو انتخاب شد و می تواند در رویدادهایی همچون بازی های المپیک، بازی های قاره ای و جهانی و رقابت های قهرمانی جهان به عنوان نماینده فنی مسابقات حضور داشته باشد.

بالاترین درجه فنی فدراسیون جهانی تکواندو به رئیس فدراسیون تکواندو ایران رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اولین دوره انتخاب نماینده فنی سطح 3 فدراسیون جهانی تکواندو (Technical Delegate) با حضور 9 شرکت کننده از سراسر جهان در روزهای 11 تا 13 آذرماه (1 تا 3 دسامبر) طی 12 ساعت برگزار گشت.

در این دوره سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان حضور داشت که پیروز شد به عنوان نماینده فنی سطح 3 فدراسیون جهانی تکواندو (TD) در رویدادهای G6 و بالاتر همچون بازی های المپیک، بازی های قاره ای و جهانی و مسابقات قهرمانی جهان انتخاب شود.

نمایندگان کمیته های آموزش، ورزشکاران، پزشکی، داوران، قضایی و پاراتکواندو فدراسیون جهانی تکواندو در این دوره تمامی موارد مربوط به برگزاری مسابقات را به صورت حرفه ای تدریس کردند و در نهایت آزمونی از شرکت کنندگان اخذ شد که رییس فدراسیون تکواندو با پیروزیت این آزمون را پشت سر گذاشت.

پیش از این پولادگر به عنوان نماینده فنی سطح 2 فدراسیون جهانی در رقابت های با گرید G1G2 ، و G4 حضور داشته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1350

به "بالاترین درجه فنی فدراسیون جهانی تکواندو به رئیس فدراسیون تکواندو ایران رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالاترین درجه فنی فدراسیون جهانی تکواندو به رئیس فدراسیون تکواندو ایران رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید