مددی:دست های پشت پرده علیه من بود، آجورلو مراقب فضای مجازی باشد!

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، با کنار رفتن احمد مددی از مدیریت باشگاه استقلال، مصطفی آجورلو به نام جانشین مددی کارش را در این باشگاه آغاز کرد.

مددی:دست های پشت پرده علیه من بود، آجورلو مراقب فضای مجازی باشد!

مددی که اختلافات زیادی با فرهاد مجیدی و کادر فنی استقلال داشت، درباره عملکردش در استقلال گفت: استقلال 50 میلیارد بدهی روی میز داشت که اگر نمی دادیم پنجره جابجایی تیم بسته و مجوز حرفه ای ابطال می شد و نمی توانستیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور یابیم و یا منجر به کسر 6 امتیاز و سقوط تیم می شد ولی پنجره استقلال امروز باز و مجوز حرفه ای نو در آستانه اخذ است. بخش اعظم کارها که مهمترین آن تسویه حساب با بدهکاران است انجام شده و فقط درصد کمی از آن باقیمانده است.

مدیرعامل سابق استقلال که با رادیو تهران مصاحبه می کرد، ادامه داد: برای آجورلو آرزوی موفقیت می کنم. دیروز جلسه خیلی خوبی با هم داشتیم. در این جلسه راجع به همه موارد باشگاه استقلال شرحات مبسوطی دادم از جمله پرونده های داخلی و خارجی، چالش های مالیاتی و بیمه ای و بدهی ها. اینها را شرح دادم. اعلام کردم هر موقع کاری از دستم بر بیاید برای استقلال دریغ نمی کنم.

مددی در پاسخ به این سئوال که چه توصیه هایی برای آجورلو و کار در استقلال دارد؟ تاکید کرد: کنترل و مدیریت فضای مجازی که به شدت به حال خودش رها شده است. من بیشترین آسیب را از این فضا خوردم. دستهای پشت پرده ای را دیدم که اسامی آنها هم معین است. برخورد با آن در حیطه وظیفه من نیست. بخشی از اینها داخل و بخشی خارج از ایران هستند. این فضا به شدت آلوده به پول های کثیف است.

وی ادامه داد: فرمان استقلال دست آجورلو است. در دوره خودمان سعی کردیم بازیکنان مدنظر سرمربی را جذب کنیم. به جز شیمبا (مهاجم فولاد) که آن هم با گرشاسبی (مدیرعامل فولاد) صحبت کردم، مورد دیگری نبود. البته شیمبا قصدی برای حضور در استقلال نداشت و بازارگرمی کرد. شاید استقلال نیاز به ترمیم داشته باشد که با صلاح سرمربی و آجورلو این کار صورت می گیرد.

آیا اگر شما بودید مثل آجورلو قرارداد سه ساله ای را با فرهاد مجیدی امضا می کردید؟ مددی در پاسخ به این سئوال گفت: در شرایط سخت از مجیدی حمایت کردیم. اختلافاتی هم بود اما اختلافات جزوی از فوتبال است. سئوالم این است که چرا باید این موارد به فضای مجازی کشیده گردد؟ باشگاه پرسپولیس این مسائل را داخل خودش رفع می کند.چرا باید اختلاف داخلی به صحنه رسانه های فحاش کشیده گردد؟ من که گفتم پشت صحنه چه کسانی هستند.

مدیرعامل سابق استقلال درباره اینکه آیا مدعی است افرادی از داخل تیم با فضای مجازی در ارتباط بوده اند؟ شرح داد: من این را نمی گویم. بعضی ها ادعاهایی دارند و نمی توانند از استقلال دل بکنند و مدعی هستند. این خود به خود استقلال را به حاشیه می برد. نه فقط مجیدی بلکه هر فرد دیگری هم بود تلاش می شد بین سرمربی و مدیریت استقلال اختلاف بیاندازند تا از این آب گل آلود ماهی خود را صید کنند.

مددی در واکنش به اینکه مدیریت ضعیف او باعث شده بود بعضی اقدامات فراتر از حیطه وظایف انجام گردد، گفت: عمده موارد اختلافی و چالش ها در خصوص مباحث مالی بود. باشگاه محدودیت های مالی داشت. در بدو ورود به استقلال به بدهی های سنواتی برخورد کردیم که بعضی ها به 10 سال قبل بر می گشت. وقتی می خواستیم تیم را به روال عادی برگردانیم محدودیت مالی جلوی کار را می گرفت. عمده مباحث کادر و بازیکنان مالی بود. تمام تلاشم را کردم این اتفاقات به کمترین برسد ولی آنقدر چالش ها بی خاتمه بود که کار سخت شد.

مدیرعامل سابق استقلال درباره آخرین شرایط جذب ابوالفضل جلالی بازیکن مصدوم سایپا یادآور شد: روزی که با جلالی قرارداد می بستیم، همزمان با پزشک معتمد هماهنگ کردم که او را معاینه کند. قرارداد را نهایی نکرده بودیم. بعد از گزارش پزشک، با باشگاه سایپا مکاتبه کردیم که جلالی مصدوم است و تقاضا کردیم مبلغ رضایتنامه را کاهش بدهند.

مددی افزود: بنده به فرهاد مجیدی اطلاع دادم که جلالی مصدوم است. مجیدی گفت این بازیکن بعد از یک ماه بر می گردد (مصدومیتش رفع می گردد). گفتم تمام تلاشم را برای جذب او می کنم و با سایپا وارد مذاکره شدم. در نهایت کار به اینجا رسیده که قرارداد جلالی روی میز آجورلو مدیرعامل نو استقلال است که او تصمیم نهایی را می گیرد.

وی در خصوص شکایتش از بازیکن استقلال شرح داد: اجازه بدهید درباره این موضوع با مشاور حقوقی و وکیلم صحبت کنم.

مدیرعامل سابق استقلال ادامه همکاری این باشگاه با مهدی پاشازاده و ناصر فریادشیران را منوط به نظر مصطفی آجورلو دانست و درباره شرایط آینده خودش و احتمال انتخاب به نام مدیر ورزشگاه آزادی تاکید کرد: هنوز صحبتی نشده است. هر کجا که بتوانم خدمت بهتری ارائه بدهم در ورزش خواهم بود.

مددی در خاتمه در خصوص اینکه هواداران استقلال از وی دلگیر بوده اند، گفت: این مطلب را نمی پذیرم. فضای مجازی و ارتش فحاش مجازی کننده همه هواداران نیستند. باید در این زمینه نگاه وسیع تری داشته باشیم. قدم های موثری در باشگاه برداشته شده است. بدهی های 10 ساله گذشته را دادیم. اگر این بدهی ها داده نمی شد شرایط استقلال بغرنج می شد. افتخار دارم اجازه ندادم شرایط استقلال در حوزه بدهی بدتر گردد اما چالش ها پابرجاست. در حوزه بیمه و مالیات چالش داریم. امیدوارم مدیریت نو بر مسائل فائق گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1745

به "مددی:دست های پشت پرده علیه من بود، آجورلو مراقب فضای مجازی باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی:دست های پشت پرده علیه من بود، آجورلو مراقب فضای مجازی باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید