افزایش حجم روابط تجاری ایران و ترکیه، تقویت همکاری های چندجانبه با هدف تقویت ثبات و امنیت منطقه

به گزارش آسمان فارس، رئیس دفتر رئیس جمهور عصر امروز با رجب طیب اردوغان دیدار و پیرامون همکاری های مشترک و تحولات اخیر منطقه گفت وگو کرد.

افزایش حجم روابط تجاری ایران و ترکیه، تقویت همکاری های چندجانبه با هدف تقویت ثبات و امنیت منطقه

به گزارش ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر جمعه با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه دیدار و درباره راه های تقویت همکاری های دو کشور در همه عرصه های مورد علاقه مصاحبه و تبادل نظر کرد.

واعظی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام گرم رئیس جمهوری اسلامی ایران به دولت و ملت ترکیه تاکید کرد که تهران از گسترش همکاری ها با آنکارا در همه عرصه ها استقبال می کند.

برگزاری دور بعدی اجلاس سران روند آستانه در ترکیه با حضور روسای جمهوری ایران، ترکیه و روسیه در آینده ای نزدیک و برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های ایران و ترکیه در شهریورماه، از جمله موضوعات و محور های مورد مصاحبه در این دیدار بود.

واعظی و اردوغان در این دیدار برتلاش برای افزایش حجم روابط تجاری ایران و ترکیه برمبنای هدفگذاری روسای جمهور دو کشور تاکید کردند.

آخرین تحولات منطقه و همکاری های دوجانبه و چندجانبه با هدف تقویت ثبات، امنیت و توسعه منطقه از دیگر محور های گفت وگوی رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور ترکیه بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 302

به "افزایش حجم روابط تجاری ایران و ترکیه، تقویت همکاری های چندجانبه با هدف تقویت ثبات و امنیت منطقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش حجم روابط تجاری ایران و ترکیه، تقویت همکاری های چندجانبه با هدف تقویت ثبات و امنیت منطقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید