اعلام زمان انتشار رتبه علمی داوطلبان آزمون ارشد

به گزارش آسمان فارس، تهران (پانا) - کارنامه نتایج نهایی آزمون حاوی رتبه متقاضی و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریک از کدرشته های انتخابی و در سهمیه مربوطه، در روز سه شنبه 4 آبان روی سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

اعلام زمان انتشار رتبه علمی داوطلبان آزمون ارشد

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روز گذشته بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ منتشر شد.

با اعلام نتایج نهایی، مجموعا بطور کلی 130 هزار و 827 نفر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم پذیرفته شدند که 61 هزار و 944 نفر زن و 68 هزار و 883 نفر آنها مرد بودند.

کارنامه نتایج نهائی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 حاوی رتبه متقاضی و آخرین رتبه پذیرفته شده در هریک از کدرشته های انتخابی و در سهمیه مربوطه، در روز سه شنبه 4 آبان برروی سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها، متقاضیان درصورت داشتن هرگونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه آزمون می توانند حداکثر تا تاریخ 11 آبان به سامانه پاسخگویی اینترنتی مندرج در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایند.

پس از انتشار کارنامه نتایج نهایی آزمون، داوطلبانی که در انتخاب رشته های خود مدعی اشتباه بوده و متقاضی هستند به اولویت انتخابی بعدی که در آن نمره لازم را کسب کرده اند،معرفی شوند؛ لازم است اطلاعیه اشتباه در انتخاب رشته منتشر شده در روز سه شنبه 27 مهر در درگاه سازمان سنجش را مطالعه کرده و درخواست های خود را منحصراً از طریق آدرس https://request.sanjesh.org و حداکثر تا تاریخ11 آبان به سازمان سنجش ارسال نمایند.

نتیجه بررسی تا تاریخ 30 آبان بصورت پیامک به متقاضیان ارسال می شود.

تعداد 636 هزار و 597 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 ثبت نام کردند که از این تعداد 334 هزار و 6 نفر زن و مابقی مرد بودند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1788

به "اعلام زمان انتشار رتبه علمی داوطلبان آزمون ارشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان انتشار رتبه علمی داوطلبان آزمون ارشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید