گزارشی از شرایط بازیکنان مبتلا به کرونا در استقلال و 3 ابهام در سازمان لیگ

به گزارش آسمان فارس، در تست های گرفته شده از اعضای تیم فوتبال استقلال تعداد 12 بازیکن به همراه یک عضو تیم کادر پزشکی دچار ویروس کرونا تشخیص داده شده اند.

گزارشی از شرایط بازیکنان مبتلا به کرونا در استقلال و 3 ابهام در سازمان لیگ

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سازمان لیگ با تشکیل کمیسیونی در حال آنالیز مستندات باشگاه های استقلال و فولاد خوزستان برای تعداد افراد مبتلا به کرونا در بین اعضای این دو باشگاه است. طبق قانون، هر تیمی که بالای 25 درصد اعضای آن دچار ویروس کرونا شده باشند، مسابقات شان لغو و دو هفته در قرنطینه خواهند بود. در غیر این صورت، طبق آیین نامه انضباطی با آنها برخورد می شود.

باشگاه استقلال طبق مستنداتی که به سازمان لیگ داده است، تعداد نفرات مبتلا به ویروس کرونا را 13 عضو معرفی نموده است. هشت بازیکن اصلی، دو بازیکن از رده امید و جوانان، یک بازیکن از لیست خارج شده و یک نفر از کادر پزشکی. همچنین تعدادی از نفراتی که همواره همراه استقلال هستند، اما نام شان در لیست ثبت نشده، دچار بیماری کرونا شده اند. از طرفی، هنوز پاسخ تست دوم گرفته شده از اعضای کادر فنی اعلام نشده است.

سه نکته درباره اتفاقات روز گذشته و این مستندات وجود دارد، نخست اینکه در لیست استقلال نام دو بازیکن امید و جوانان که مبتلا به کرونا هستند، دیده نمی شود، اما با این حال تعداد نفرات مبتلا به 10 نفر می رسد و میانگین مبتلایان به 25 درصد.

نکته دوم این است که سازمان لیگ نتایج تست های گرفته شده از اعضای تیم های استقلال و فولاد را نپذیرفته است. اگر این سازمان آزمایشگاه های که تست ها را گرفته اند، قبول ندارد، چرا پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر مکان خاصی را برای دریافت تست کرونا از همه تیم ها معین نکرد تا این ابهامات به وجود نیاید؟

سومین نکته به نحوه معین شدن 25 درصد مبتلایان به ویروس کرونا در تیم ها برمی شود. اگر سه دروازه بان اصلی و ثبت شده در یک تیم دچار ویروس کرونا شوند و میانگین مبتلایان در تیم مذکور به بالای 25 درصد نرسد، آن تیم برای ادامه کار در مسابقات برای پست دروازه بانی باید چه راهکاری داشته باشد؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1099

به "گزارشی از شرایط بازیکنان مبتلا به کرونا در استقلال و 3 ابهام در سازمان لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارشی از شرایط بازیکنان مبتلا به کرونا در استقلال و 3 ابهام در سازمان لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید