کمرانی: تعویق مسابقات کسب سهمیه المپیک به نفع ما شد، در تورنمنت ترکیه و اردویی اروپایی شرکت می کنیم

به گزارش آسمان فارس، سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: با توجه به برنامه بدنسازی و اصلاح تاکتیکی بچه ها با تعویق مسابقات کسب سهمیه چیزی را از دست ندادیم و این موضوع به نفع ما است.

کمرانی: تعویق مسابقات کسب سهمیه المپیک به نفع ما شد، در تورنمنت ترکیه و اردویی اروپایی شرکت می کنیم

با ما سفر کنید و با تورهای تابستانی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

مهرو کمرانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد کاهش نفرات اردونشین تیم بانوان گفت: طبق شرایط پروتکل ها و همچنین برنامه کادرفنی قرار بود تعداد نفرات حاضر در اردو کاهش پیدا کند. هنوز تاریخ مسابقات قهرمانی آسیا تعیین نیست و ترجیح دادیم با کاهش تعداد نفرات حاضر در اردو تمرکز خود را بیشتر روی مسابقات کسب سهمیه المپیک بگذاریم.

سرمربی تیم ملی تکواندو اضافه کرد: در شرایط کرونا حضور تعداد بازیکن زیاد در اردو و دوری 45 روزه از خانواده سخت است. همه این دلایل باعث شد شرایطی را به گونه ای فراهم کنیم تا بچه ها راحت تر باشند و بتوانیم تمرکز بیشتری داشته باشیم. یک تورنمنت بین المللی و یک اردوی مشترک برای بچه ها در نظر گرفتیم تا برای حضور در مسابقات کسب سهمیه در شرایط بهتری قرار داشته باشیم.

وی در مورد انتخابی درون اردویی مطرح نمود: کوشش کردیم با برگزاری انتخابی روی بچه هایی که نظر داریم برآورد داشته باشیم. با توجه ناتعیین بودن زمان مسابقات قهرمانی آسیا، تصمیم گرفتیم نیم نگاهی نیز به وزن چهارم المپیک داشته باشیم. برهمین اساس زهرا پوراسماعیل دوباره با اکرم خدابنده مبارزه کرد و مجدداً به رجحان دست یافت. قرار است در تورنمنت بین المللی پوراسماعیل را محک بزنیم تا در نهایت به جمع بندی برای اعزام اوزان یک و دو المپیک یا یک و چهارم المپیک برسیم.

کمرانی گفت: ناهید کیانی پس از اینکه در مسابقات لیگ مقابل دفعات گذشته مقابل مهلا مومن زاده مغلوب گردید، تصمیم گرفت وزن خود را تغییر دهد و شانس خود را برای اعزام به مسابقات کسب سهمیه در وزن دوم امتحان کند. فکر می کنم تصمیم کیانی با توجه به شکست های او مقابل مومن زاده منطقی بود. بر همین اساس کیانی با توجه به رجحان های گذشته مقابل طیبه پارسا و همچنین مصدومیتش، تنها مقابل پریسا جوادی مبارزه کرد و به رجحان رسید. پریسا جوادی نیز مقابل طیبه پارسا پیروز شد.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در مورد تعویق دوباره مسابقات کسب سهمیه المپیک گفت: مسابقات کسب سهمیه چه در فروردین و چه اردیبهشت برگزار می شد، برنامه ما بیشتر روی بدنسازی بچه ها بود و بر همین اساس خیلی روی این قضیه کار کردیم. روی اصلاح تکنیک ها در حال کار کردن هستیم و تازه وارد برنامه تخصصی شدیم. در این شرایط با تعویق مسابقات کسب سهمیه چیزی را از دست ندادیم و برگزاری آن در اردیبهشت ماه به نفع ما است.

وی یادآور شد: دوست داشتیم برای آماده سازی بهتر در یک تورنمنت و اردوی مشترک حضور داشته باشیم که با توجه به شرایط کرونا و زمان کم این امکان فراهم نبود، اما حالا با تعویق مسابقات این فرصت را داریم تا در اواخر اسفندماه در تورنمنت بین المللی ترکیه حضور پیدا کنیم و بلافاصله نیز اردویی مشترک در اروپا داشته باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1456

به "کمرانی: تعویق مسابقات کسب سهمیه المپیک به نفع ما شد، در تورنمنت ترکیه و اردویی اروپایی شرکت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمرانی: تعویق مسابقات کسب سهمیه المپیک به نفع ما شد، در تورنمنت ترکیه و اردویی اروپایی شرکت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید