همکاری مرزبان با شاهین در گرو تعیین تکلیف اسپانسر

به گزارش آسمان فارس، سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر می گوید با مشخص شدن وضعیت اسپانسر تیم، حضور علیرضا مرزبان در شاهین معلوم خواهد شد.

همکاری مرزبان با شاهین در گرو تعیین تکلیف اسپانسر

سعید مسیگر سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در گفت وگو با خبرنگاران، درباره حضور علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی شاهین و حضور اسپانسر در این تیم گفت: صحبت های لازم برای آمدن علیرضا مرزبان انجام شده است و تنها منتظر اسپانسر هستیم که کارهای خود را برای آمدن به باشگاه نهایی کند. تا دیشب (دوشنبه) قرار بود که این مساله انجام شود که هنوز خبری نشده است. امروز قرار بود که شهردار در استانداری جلسه ای داشته باشد که معلوم شود اسپانسر در باشگاه می آید یا خیر.

او ادامه داد: اسپانسر مورد نظر شرکت نفت طلاییه است. اگر این اسپانسر قرار باشد در باشگاه بیاید، ما باشگاه را به این اسپانسر اجاره می دهیم و روند باشگاه تغییرات مورد نظر خود را دارد. اگر هم مساله اسپانسر منتفی شود، ما صحبت های نهایی خود را با آقای مرزبان انجام می دهیم.

مسیگر در پایان گفت: با حضور اسپانسر جدید، صفر تا صد کارهای باشگاه با این شرکت خواهد بود. به احتمال زیاد مدیران و مدیرعامل باشگاه هم از خودشان باشد و برای انتخاب سرمربی خودشان تصمیم گیری می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 573

به "همکاری مرزبان با شاهین در گرو تعیین تکلیف اسپانسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری مرزبان با شاهین در گرو تعیین تکلیف اسپانسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید