مهلت کاندیداتوری برای جوایز خدمات گردشگری برتر تمدید شد

به گزارش آسمان فارس، برنامه TSEA یا جوایز خدمات گردشگری برتر هر سال در جامائیکا برگزار می گردد. مدیران این برنامه، مهلت نامزدی در این مسابقات را تمدید نموده اند. برای جزئیات بیشتر خبر با ما همراه باشید.

مهلت کاندیداتوری برای جوایز خدمات گردشگری برتر تمدید شد

برنامه TSEA که برای اولین بار در سال 2008 به وجود آمد، در پی ارتقای عملکرد برتر در بخش های مختلف جهانگردی بوده است. از نتایج این برنامه می توان به خدمات رسانی عالی به مشتری در جامائیکا اشاره نمود که بخش جدایی ناپذیری از رشد صنعت جهانگردی در جامائیکا بوده است.

شرکت توسعه صنعت جهانگردی (TPDCo) در کینگستون، مرکز جامائیکا، اعلام نموده است که مهلت کاندیداتوری و ارسال مشخصات برای جوایز خدمات جهانگردی برتر (TSEA) تمدید شده است. این مهلت که تا 12 ژانویه 2018 (22 دی 1396) ادامه دارد، به تعداد بیشتری از افراد در سازمان های جهانگردی و حتی به صورت فردی اجازه می دهد که برای این مسابقه نامزد شوند؛ کسانی که بر این باور هستند که از مرزهای وظایف شان فراتر رفته و خدمات نمونه ای را برای مشتریان خودشان در صنعت جهانگردی فراهم نموده اند.

بر طبق گفته های دکتر کرول گانتلی، رییس کمیته TSEA، مهلت اولیه، 22 دسامبر، درست همزمان با آغاز فصل شلوغ جهانگردی یعنی زمستان بود و این به این معنا است که تمرکز اصلی نهادهای جهانگردی و حرفه ای ها، بر این موضوع بوده است.

وی می گوید:

بر اساس تقاضاهای بی شماری که از شرکت های خدمات رسانی جهانگردی به دست ما رسید، متوجه شدیم که بیشتر آن ها در حال آماده شدن برای فصل جهانگردی زمستان بوده اند و ما مجبور بودیم که مهلت نامزدی را تمدید کنیم، چون بیشتر نامزدها بعد از ماه دسامبر به اینجا می آیند. با وجود این مهلت تازه، افراد بیشتری فرصت کاندید شدن به صورت فردی یا در نهادهای جهانگردی برای دریافت این جایزه معتبر را پیدا خواهند کرد.

دکتر اندرو اپنسر، مدیر اجرایی آژانس، با خوشحالی در خصوص تمدید مهلت گفت:

برنامه جوایز خدمات جهانگردی برتر، ابزار دیگری برای ترویج توسعه سرمایه انسانی به شمار می آید که یکی از 5 ستون اصلی برای رشد جهانگردی است. معرفی افراد نمونه و جوایز نفیسی که به آن ها داده می گردد، یاری می نمایند تا خدمات جهانگردی بهبود یابند و این همان هدف اصلی ما است.

برنامه جوایز خدمات جهانگردی برتر یا TSEA، با هدف ارتقای عملکرد به عنوان یک فاکتور در صنعت جهانگردی، اولین بار در سال 2008 راه اندازی شد. به عنوان مثال باید بدانید که خدمات رسانی مناسب و خوب به مشتریان در جامائیکا، بخش جدایی ناپذیری از رشد صنعت جهانگردی در این کشور به شمار می آید.

مشارکت نمایندگان و رقبای اصلی در این بخش متوجه شده اند که یکی از مهم ترین مولفه های تجربه یک جهانگرد در سفر، کیفیت رابطه بین بازدیدنماینده و کارمند بخش جهانگردی است. به همین علت این برنامه، برای تشویق و ایجاد انگیزه برای افرادی که در صنعت جهانگردی فعال هستند، به وجود آمد.

سازمان ها و افرادی که به عنوان برندگان اقامتگاه ها انتخاب می شوند، عنوان چراغ های تعالی جهانگردی (beacons of tourismexcellence) را به خود اختصاص خواهند داد.

به قهرمانان ملی، سفری با هواپیمایی کارائیب، اقامت در هر استراحتگاهی در خارج از جامائیکا و هزینه سفر اهدا خواهد شد. هزینه این جوایز به وسیله بانک ملی صادرات و واردات جامائیکا (بانک اکسیم)، تامین می گردد.

راهنمای کاندیداتوری در وب سایت سازمان TPDCo، سایت tpdco.org یا هر اداره منطقه ای سازمان در کینگستون، مندویل (Mandeville)، اکو ریوس (شهری در ساحل شمالی جامائیکا)، مونتگو بی (یکی از بندرگاه های اصلی کشتی کروز در جامائیکا) و نگریل (شهری در غرب جامائیکا و مشهور به سواحل ماسه ای) در دسترس است.

منبع: کجارو / traveldailynews.com
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1958

به "مهلت کاندیداتوری برای جوایز خدمات گردشگری برتر تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت کاندیداتوری برای جوایز خدمات گردشگری برتر تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید