معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شد

به گزارش آسمان فارس، خبرگزاری خبرنگاران- معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از وبدا، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر یونس پناهی را به عنوان معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

متن حکم وزیر بهداشت به این شرح است:

جناب آقای دکتر یونس پناهی

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)

باسلام.

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوانمعاون تحقیقات و فناوری و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیرو های متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر پیروز و موید باشید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 دی 1400 بروزرسانی: 24 دی 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1855

به "معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید