ماجرای شستا این بار در پرسپولیس تکرار می گردد؟

به گزارش آسمان فارس، مدیران باشگاه پرسپولیس برای تامین هزینه های این باشگاه در ماه های اخیر مبالغ سنگینی را قرض گرفته اند که باید به زودی باز پرداخت نمایند.

ماجرای شستا این بار در پرسپولیس تکرار می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، از زمانی که تیم مدیریتی جدید سکان راهنمایی باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفت، مسائل عدیده اقتصادی و واگذار شدن فضاهای درآمدزایی به کارگزار باعث شد که مدیران جدید برای تامین هزینه های سنگین باشگاه مبالغی را تحت عنوان قرض از بعضی کانال های اقتصادی دریافت نمایند تا باشگاه دچار مشکل نگردد اما این مبالغ تامین شده آنقدر زیاد است که حالا خیلی ها نگران بازپرداخت آنها هستند.

بر اساس اطلاع خبرنگار خبرنگاران، جعفر سمیعی در ماه های گذشته و مقاطع مختلف مبالغی را از یکی از اپراتورهای تلفن همراه به صورت قرض دریافت نموده که بتواند مطالبات فصل گذشته بازیکنان، هزینه های سفر به قطر و همین طور مطالبات بودیمیر را پرداخت کند که جمع این مبالغ حدود 40 میلیارد تومان می گردد.

نکته حائز اهمیت این است که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای تضمین بازپرداخت این مبالغ هم چک های باشگاه را ارائه نموده که از این حیث نیز نگرانی هایی را درباره قانونی بودن این مهم موجب شده است.

با توجه به قرارداد پرسپولیس و کارگزارش، این باشگاه عملا همه راه های درآمدزایی خود را به کارگزار واگذار نموده و باید فقط منتظر پرداخت پول از سوی این شرکت باشد و نمی تواند اسپانسر جدیدی جذب کند.

با این حال با توجه به قرض هایی که گرفته شده، باشگاه پرسپولیس قصد داشت قرارداد کارگزار خود را فسخ و به سمتی حرکت کند که شرکتی که مبالغی قرض داده به عنوان اسپانسر عمل کند و این گونه پرسپولیس هم دیگر پول را بازنگرداند اما پرسپولیس نتوانست قرارداد خود را با کارگزار فسخ کند و حالا باشگاه باید به فکر بازپرداخت مبالغی باشد که تحت عنوان قرض دریافت نموده است.

باشگاه پرسپولیس به لطف صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، حدود 2 میلیون و 700 هزار دلار طلب از AFC دارد اما به خاطر تحریم های آمریکا، فعلا این پول قابل وصول نیست. با توجه به این موضوع و اینکه آن اپراتور تلفن تلفن نتوانست اسپانسر پرسپولیس گردد، حالا باید منتظر باشیم تا مدیران باشگاه به فکر بازپرداخت پول از منابع دیگر باشند تا داستان شستا و فدراسیون فوتبال در پرسپولیس تکرار نگردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1538

به "ماجرای شستا این بار در پرسپولیس تکرار می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای شستا این بار در پرسپولیس تکرار می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید