مدیریت آنلاین چک صیاد با استفاده از اپلیکیشن گردش پی بانک گردشگری

به گزارش آسمان فارس، خبرگزاری خبرنگاران- مدیریت آنلاین چک صیاد با استفاده از اپلیکیشن گردش پی بانک گردشگری امکانپذیر شد.

مدیریت آنلاین چک صیاد با استفاده از اپلیکیشن گردش پی بانک گردشگری

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، گردش پی، اپلیکیشنی رایگان است که امکان استفاده از خدمات بانکی و پرداختی را برای همه کاربران فراهم کرده است. امور بانکی در گردش پی بدون نیاز به مراجعه به شعبه انجام می شود.

افتتاح حساب آنلاین از طریق شعبه هوشمند بانک گردشگری(شباهنگ)، مشاهده موجودی کارت های متصل به شبکه شتاب، احراز هویت آنلاین، افتتاح انواع سپرده بانکی، درخواست صدور کارت نقدی، درخواست صدور کارت هواداری پرسپولیس، درخواست صدور و تغییر رمز اول و پویا کارت، امکان شارژ سیم کارت، خرید بسته اینترنتی، پرداخت انواع قبوض و خلافی خودرو، بخشی از خدمات گردش پی است.

همچنین خرید کارت هدیه آنلاین، کارت به کارت از مبدا 12 بانک کشور، پرداخت خیریه، کیف پول الکترونیکی و در حوزه گردشگری امکان استعلام قیمت و خرید اینترنتی بیمه مسافرتی برای مسافران و کاربران گردش پی فراهم شده است.

یکی از خدمات اصلی روزمره مورد نیاز افراد، بهره گیری از خدمات بانکی است و یکی از دغدغه های اصلی افراد مراجعه به شعب بانک ها و انتظار برای انجام امور بانکی می باشد. گردش پی با مد نظر قرار دادن این دغدغه و با تفکر حذف تردد ها و مسائل مربوط به آن و از سوی دیگر جدا شدن از محدودیت های زمانی و مکانی، اقدام به راه اندازی شعبه هوشمند بانک گردشگری کرده است.

برای بهره مندی از خدمات این اپلیکیشن کاربردی به آدرس زیر مراجعه و آخرین نسخه Android و iOS اپلیکیشن گردش پی را دریافت نمائید.

shabahang.tourism-bank.com و یا اسکن QRcode با استفاده از دوربین موبایل.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1831

به "مدیریت آنلاین چک صیاد با استفاده از اپلیکیشن گردش پی بانک گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت آنلاین چک صیاد با استفاده از اپلیکیشن گردش پی بانک گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید