ساخت و ساز بیش از سه طبقه در محور هفت باغ کرمان ممنوع است

به گزارش آسمان فارس، استاندار کرمان گفت: هرگونه ساخت و ساز ساختمان مسکونی، اداری و تفریحی بیش از سه طبقه در محور گردشگری هفت باغ کرمان ممنوع و حداکثر ارتفاع 12 متر است.

ساخت و ساز بیش از سه طبقه در محور هفت باغ کرمان ممنوع است

جهت دریافت خدمات طراحی شاه نشین ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران از کرمان، علیرضا رزمحسینی صبح امروز در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان اظهارداشت: موسسات و شرکت هایی در استان کرمان هستند که طرحها و پیشنهاداتی برای توسعه استان دارند.

وی با اشاره به اینکه امکان دارد این طرح ها تاثیرات نسلی و جامعشناسی در آینده برای استان داشته باشد گفت: جامعه مشورتی نخبگان استان راهاندازی شده و اولین جلسه آن به طور رسمی از هفته آینده برگزار میگردد و اینگونه طرحها و پیشنهادات در این شورا نقد و آنالیز میگردد.

استاندار کرمان با بیان اینکه اعضای این جامعه مشورتی حدود 100 نفر از نخبگان استان کرمان در همه زمینه ها هستند اضافه کرد: هر طرح که آثار اجتماعی، مالی، سیاسی و فرهنگی برای آینده استان داشته باشد در این شورا با جنبه مشورتی آنالیز می گردد.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان در مسیری حرکت می نماید که در چند سال آینده یکی از استان های برتر کشور است توضیح داد: البته اگر انتظاراتی که از حکومت مرکزی داشته ایم برآورده گردد سرعت کار توسعه استان هم بیشتر می گردد.

رزم حسینی با بیان اینکه بروکراسی اداری، چالش های سیاسی و قوانین مزاحم مانع توسعه استان می شوند گفت: با همه این مزاحمت ها شرایط استان خوب است و نباید ناامیدی در بین مردم ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه درآمد استان ررای بودجه سال 96 به میزان 31 درصد افزایش پیدا نموده است اضافه کرد: این موضوع نتیجه اقدامات مناسب و خوب سه سال گذشته استان بوده و درآمد استان سه برابر سایر استان ها افزایش پیدا می نماید.

استاندار کرمان با بیان اینکه مبارزه با حاشیه نشینی در استان کرمان متوقف نمی گردد خاطر نشان کرد: در محور گردشگری باید نظارت ها بیشتر گردد و اجازه ندهید حاشیه نشینی جدیدی در این محور ایجاد گردد.

وی با انتقاد از احداث یک ساختمان هشت طبقه در این محور گفت: تعیین نیست مجوز این ساختمان بر اساس چه ضوابط و رابطه ای گرفته شده است.

رزم حسینی با بیان اینکه هرگونه ساخت و ساز ساختمان مسکونی، اداری و تفریحی بیش از سه طبقه در محور گردشگری هفت باغ کرمان ممنوع و حداکثر ارتفاع 12 متر است تاکید نمود: مدیران در جلسات با حریت و آزادگی حرفه ای خود را بزنند و اگر برای خدا حرف بزنیم خدا هم یاری می نماید.

منبع: تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 779

به "ساخت و ساز بیش از سه طبقه در محور هفت باغ کرمان ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت و ساز بیش از سه طبقه در محور هفت باغ کرمان ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید