رشت، علیرضا امامی فر: شکست پرگل ما مقابل استقلال یک اتفاق دور از انتظار بود، اختلاف ما 5 گل نبود

به گزارش آسمان فارس، علیرضا امامی فر، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت شکست پرگل تیمش مقابل استقلال را یک اتفاق دور از انتظار خواند.

رشت، علیرضا امامی فر: شکست پرگل ما مقابل استقلال یک اتفاق دور از انتظار بود، اختلاف ما 5 گل نبود

به گزارش خبرنگاران از رشت، علیرضا امامی فر پس از شکست 5 بر صفر تیم فوتبال سپیدرود رشت مقابل استقلال گفت: شکست ما یک اتفاق دور از انتظار بود و فکر می کنم هیچ کدام از بازیکنان و عوامل تیم نمی خواستند چنین نتیجه ای کسب گردد. این رخ داده و آن چیزی که ما متوجه شدیم، نقاط ضعفی بود که دیده شد. کوشش می کنیم نیم فصل دوم نقاط ضعف را چه از نظر بازیکن و چه از بعد فنی ترمیم کنیم.

وی اضافه نمود: استقلال با این مهره ها و نیمکتی که دارد باید در کورس قهرمانی باشد. تعویض های استقلال را با ما را مقایسه کردید؟ اشتباهات فردی در تیم ما زیاد انجام شد و دیداری را واگذار کردیم که فکر نمی کردیم این نتیجه در آن ثبت گردد. آنچه که مدنظر علی کریمی واقع شده است این است که در تعطیلات لیگ روی تیم کار شده و به شکلی بازی کنیم که در شأن و شخصیت سپیدرود باشد. در رختکن صحبت کردیم که در تیم اسمی به نام فلان بازیکن نداریم و اسم تیم سپیدرود است. ما چیزی جز شرمندگی برای طرفداران نگذاشتیم و آنها نیز ما را درک می نمایند.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین خاطر نشان کرد: در لیگی که تلاطم دارد، پیکان با بازیکنانی که در اختیار داشته، نتیجه 6 بازی را پشت سر هم واگذار نموده است. به غیر از چند تیم، بقیه تیم ها فراز و نشیب های زیادی داشته اند. بازیکنان ما امروز درس بزرگی گرفتند و فهمیدند که کار سختی در پیش دارند. ساده ترین کاری که در تمرینات انجام می دهیم، حفظ توپ است، اما امروز این کار را هم انجام ندادیم. مسلماً وظیفه ما این است که نقاط ضعف مان را بررسی کنیم. قطعاً دنبال بازیکن نیز خواهیم بود.

امامی فر توضیح داد: کریمی پس از بازی با بازیکنان صحبت کرد و گفت که باید همه توان شان را بگذارند. اگر همه توان شان این است بعدها نباید خرده ای بگیرند. آنها باید تمرکز نموده و بتوانند در نیم فصل دوم خودشان را نشان دهند. در نیم فصل دوم ممکن است بازی ها هر چهار روز یک بار برگزار گردد. در آن موقع چطور می خواهند بازی نمایند؟! بنابراین، بازیکنان باید طرز فکر خود را عوض نمایند.

وی ادامه داد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. مهرداد بایرامی بازی کند یا نه، فرقی ندارد. هر بازیکنی براساس تفکرات کریمی و شرایط بازی به میدان می رود. اگر تمرکز بازیکن به هم می ریزد، دلایل زیادی دارد و تعطیلات لیگ فرصت خوبی است تا به بررسی نقاط ضعف تیم بپردازیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین خاطر نشان کرد: ما خودمان انتظار چنین بازی نداشتیم و اینکه اختلاف به پنج گل برسد. درست است که ما هم شانس کمی برای گل زدن داشتیم، اما اختلاف ما با استقلال این نبود. تمرکز بازیکنان باید بیشتر می شد. تیم استقلال جوان بود و طبق بررسی، میانگین سنی آنها 24 سال بود. اشتباهات فردی ما خیلی بالا بود. وقتی تعویض آخر استقلال مرتضی تبریزی باشد، بهای زیادی برای آن می پردازید.

امامی فر در واکنش به داوری بازی امروز توضیح داد: داوری مسئله ای نداشت.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه سپیدرود امروز افتضاح بازی کرد، گفت: کلمه افتضاح در ذهن شما بوده و از نظر من این گونه نیست. ما به فوتبال چنین نگاهی نداریم و از این ادبیات استفاده نمی کنیم. اگر طرفدار پیکان بودید، چه کلمه ای را بعد از 6 باخت به کار می بردید؟ آنها دو برابر ما بازیکن دارند. فوتبال همین است. یک طرف آن برد است و یک طرف دیگرش شکست. ما پذیرفتیم که بد بودیم و بازی را واگذار کردیم. بروید آمار بگیرید که سپیدرود در چند بازی آخر چند امتیاز گرفته و آن را با تیم های دیگر مقایسه کنید. ما حداقل امتیازی را در نظر می گیریم که تیم در لیگ برتر بماند. فولاد خوزستان را ببینید چقدر هزینه نموده که افشین قطبی را با دستیاران خارجی آورده است. بازیکن معمولی در این فوتبال چقدر می گیرد؟ اگر چهار بازیکن معمولی بگیریم، یک میلیارد و نیم می گردد! هزینه های آنها را چه کسی متقبل می گردد؟ این هزینه ها برای تیم انتهای جدول چقدر خواهد بود؟

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در رابطه با عملکرد ضعیف رضا نورمحمدی در دفاع گفت: دفاع وسط های تیم چه کسانی هستند؟ رضا نورمحمدی در پوشش ها خوب کار کرد. وقتی در یک دقیقه دو گل می خوریم، تمرکز نداشته ایم. بهتر است اسم نیاورید. شما طرفدار سپیدرود هستید و باید خوشحال باشید که تیم تان در لیگ برتر است.

امامی فر با اشاره به حضور علی کریمی در سپیدرود اعلام کرد: سپیدرود مالک نیاورده است و علی کریمی آمده که به تیم شهرش یاری کند. شما اطلاعی دارید که چه کارهایی در تیم اجرا شده است؟ چند تیم در ایران خصوصی هستند؟ آیا تیم شان را خودشان بسته اند یا نه؟ آیا تیمی سراغ دارید که دو مدیرعامل، دو سرمربی و دو سری بازیکن داشته باشد؟ ما با تیم پنجم جدول چقدر اختلاف داریم؟ ما اختلاف آنچنانی نداریم و بهتر است یاری کنید تا تیم درست گردد.

وی در رابطه با اینکه شکست خوردن سپیدرود در خانه عجیب است، گفت: ما باید فکر کنیم که چرا در خانه شکست می خوردیم و در بیرون از خانه طور دیگری نتیجه می گیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 161

به "رشت، علیرضا امامی فر: شکست پرگل ما مقابل استقلال یک اتفاق دور از انتظار بود، اختلاف ما 5 گل نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، علیرضا امامی فر: شکست پرگل ما مقابل استقلال یک اتفاق دور از انتظار بود، اختلاف ما 5 گل نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید