خواهر کیم جونگ اون در جهت قدرت

به گزارش آسمان فارس، کارشناسان امور کره شمالی گفته اند، خواهر کیم جونگ اون با ارتقای درجه در کمیته مرکزی حزب حاکم کره شمالی و قرار دریافت در موقعیتی که می تواند جای برادرش را به عنوان رهبری این کشور بگیرد، در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت مطلق قرار گرفته است.

خواهر کیم جونگ اون در جهت قدرت

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه اکسپرس، روی کالی، مسافری که به صورت دائم به کره شمالی سفر می نماید در کتابی با عنوان با چشم هایت نگاه کن و به دنیا بگو درباره تجربیاتش در این سفرها می نویسد: کیم یو جونگ، خواهر 32 ساله کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی دوم ژوئیه به عنوان عضو دائمی در نشست کمیته مرکزی حزب حاکم این کشور حضور یافت؛ به نوشته روزنامه دیلی ان.کی این اقدامی واضح است که نشان می دهد این زن 32 ساله موقعیت خود را به عنوان فرد شماره کشور تقویت می نماید.

روی کالی گفت: این فرایند به من نشان می دهد که کیم یو جونگ در حال تبدیل شدن به یک قدرت مطلق است. تشخیص این که امور در کره شمالی چطور اتفاق می افتد، کاری سخت است اما تجربه نشان می دهد که رویکرد نرم از جانب رهبری این کشور دیگر مورد قبول نیست. موضع خواهر رهبر کره شمالی موضعی سخت است و شما هرگز تصور نمی کنید که او با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفتگویی آرام و متین داشته باشد.

اظهارات اخیر خواهر کیم یو جونگ نشان داده که وی نشست مجدد با ترامپ را غیرعملی می داند و هرگز به دنبال چنین نشستی نیست.

این نویسنده همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینه آیا کیم جونگ اون پس از شایعات درباره مرگش هنوز زنده است یا خیر، گفت: این امکان وجود دارد که کیم جونگ اون با مشکلاتی درباره سلامتی اش دست و پنجه نرم کند و این سوال هنوز هم برای من وجود دارد که آیا او هنوز زنده است یا خیر. البته خواهرش به داشتن یک قدرت مطلق نزدیک می گردد. این موارد برای دلیلی در کره شمالی اتفاق می افتد. هیچ وقت یک راه تصادفی برای دولت وجود ندارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1118

به "خواهر کیم جونگ اون در جهت قدرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهر کیم جونگ اون در جهت قدرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید