حیدری: دانشگاه آزاد از لحاظ سطح کیفی با سایر تیم ها تفاوت دارد، با ذهنیت هفتمین قهرمانی جلو خواهیم رفت

به گزارش آسمان فارس، مربی تیم دانشگاه آزاد گفت: قبول دارم که از لحاظ سطح بازیکن میان تیم دانشگاه آزاد با سایر تیم ها تفاوت وجود دارد و سطح تیم ما از سایر تیم ها بالاتر است.

حیدری: دانشگاه آزاد از لحاظ سطح کیفی با سایر تیم ها تفاوت دارد، با ذهنیت هفتمین قهرمانی جلو خواهیم رفت

احسان حیدری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برگزاری رقابت های سوپر لیگ کاراته گفت: طبیعی بود که پس از دوری یک سال دوری بچه ها از مسابقات، کیفیت مسابقات با پهن شدن مجدداً تاتامی مثل گذشته نباشد. البته در کل کیفیت مسابقات با توجه به شرایط قابل قبول بود و معین بود بازیکنان با تمرینات کیفیت خود را حفظ نموده بودند. ما هم با ارتباط و هماهنگی با بچه ها توانستیم با کسب سه پیروزی شراط خوبی داشته باشیم.

وی در مورد رجحان قاطعانه ملی پوشان در مسابقات گفت: طبیعتاً حفظ تمرینات بچه ها در اردوی تیم ملی زیر نظر کادرفنی خیلی در عملکرد آنها تاثیرگذار بود، البته ملی پوشان نیز همچنان در فرم ایده آل خود نیست، اما به نسبت سایر جامعه کاراته که تا حدودی دورتر بودند، خدا را شکر شرایط بهتری داشتند. خیلی به بچه ها امیدوار هستیم تا مدال المپیک کسب نمایند و برای جامعه کاراته افتخار بزرگی را رقم بزنند.

مربی تیم دانشگاه آزاد در مورد حضور ستاره های کاراته ایران در تیم دانشگاه و عدم توزان سایر تیم ها با این تیم گفت: شاید ما هم دوست داشته باشیم که چالش های قوی تر سر راهمان قرار بگیرد، اما سیاست باشگاه و استاد صافی، سرمربی تیم حمایت از قهرمانان ملی است. قبول دارم که از لحاظ سطح بازیکن میان تیم دانشگاه آزاد با سایر تیم ها تفاوت وجود دارد و سطح تیم ما از سایر تیم ها بالاتر است، اما تیم های خوب و جوانی مانند پاس ناجا، رعد پدافند و آوای رزم نیز کیفیت خوبی دارند.

حیدری در مورد انگیزه های این تیم برای کسب هفتمین عنوان قهرمانی گفت: ما قدم اول را محکم برداشتیم و به کمک خدا هدف ما کسب هفتیمن عنوان قهرمانی سوپر لیگ کاراته است و با همین ذهنیت نیز جلو می رویم.

وی در مورد سرنوشت ادامه مسابقات گفت: احتمالاً ادامه مسابقات به سال آینده موکول خواهد شد اما جا دارد تشکر ویژه ای از سازمان لیگ بابت برگزاری منظم و خوب مسابقات داشته باشم. برگزاری مسابقات در این شرایط کار راحتی نبود، اما با رعایت همه پروتکل ها، قرنطینه تیم ها و آماده سازی سالن مسابقات برگزار گردید که جای دست مریزاد دارد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1493

به "حیدری: دانشگاه آزاد از لحاظ سطح کیفی با سایر تیم ها تفاوت دارد، با ذهنیت هفتمین قهرمانی جلو خواهیم رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدری: دانشگاه آزاد از لحاظ سطح کیفی با سایر تیم ها تفاوت دارد، با ذهنیت هفتمین قهرمانی جلو خواهیم رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید