حقوق ماهیانه 5 میلیونی برای ورزشکارانی که سهمیه کسب نمایند

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان ها با تبریک میلاد امام حسن عسکری علیه السلام و تشکر از دست اندرکاران این گردهمایی گفت: این شکل جدید گردهمایی با مباحث تخصصی، کارشناسی و اجرایی مورد توجه همه مدیران قرار گرفته که از این بابت خوشحالم.

حقوق ماهیانه 5 میلیونی برای ورزشکارانی که سهمیه کسب نمایند

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش به نزدیکی المپیک 2020 اشاره نمود و اضافه نمود: کمتر از 8 ماه به المپیک توکیو باقی مانده است که تا اینجا 5 سهمیه کشتی، 6 سهمیه تیراندازی، یک سهمیه تیراندازی با کمان قطعی شده و کسب سهمیه در کاراته و تکواندو نیز احتمال دارد. کاراته شرایط خوبی دارد و امتیازات خوبی را از مسابقات مختلف کسب نموده و پیش بینی می گردد سهمیه خوبی بگیرد همچنین پیش بینی می گردد کشتی هر 12 سهمیه آزاد و فرنگی را کسب کند.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که در رشته بسکتبال کسب سهمیه نموده ایم ادامه داد: در وزنه بردای دو سهمیه داریم که هنوز تعیین نشده و در شمشیربازی و والیبال نیز امید زیادی به کسب سهمیه داریم.

سلطانی فر با اشاره به شرایط سخت کسب سهمیه فوتبال، توضیح داد: در این رشته هرچند 44 سال است که سهمیه ورود کسب ننموده ایم اما عزم و اراده ای خوب بین مسئولان و مدیران و بازیکنان وجود دارد تا جزو سه تیم از 16 تیم آسیا و اقیانوسیه باشیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تعامل و همکاری خوب وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و مجموعه فدراسیون ها گفت: در ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک تصمیم گرفتیم که زمینه ها و امکانات لازم برای فدراسیون های المپیکی را فراهم کنیم فدراسیون مدال آور را نیز ویژه تر و پررنگ تر ببینیم. در کشتی، وزنه برداری، تکواندو، شمشیر بازی، کاراته و دو ومیدانی امید کسب مدال داریم و در بقیه رشته ها مثل قایقرانی و دوچرخه سواری نیز امیدواریم ولی با توجه به مقایسه با کشورهای رنکینگ بالا، خیلی پیش بینی کسب مدال نداریم مگر اینکه اتفاق خاصی رقم بخورد.

وی ادامه داد: از مدیران کل انتظار داریم در رشته هایی که شخصاً ورزشکاران کسب سهمیه نموده اند این قهرمانان مورد حمایت ویژه قرار بگیرند و مسائل معیشتی این قهرمانان با همکاری و هماهنگی ها در ستاد و استان ها حل گردد.

سلطانی فر با بیان این که یکی از وظایف مهم مدیران کل استانی، حمایت همه جانبه از تیم ها و قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی است اضافه نمود: در ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک تصمیم بر این شد که 12 ماه و ماهی 5 میلیون تومان به هر ورزشکاری که کسب سهمیه می نماید حقوق داده گردد و هر زمان این سهمیه کسب شد تمام 12 ماه حقوق ماهی 5 میلیون به قهرمان داده گردد و همچنین از نظر جسمی، روحی، معیشتی و تغذیه به این قهرمانان رسیدگی و بر این موضوع نظارت گردد.

سلطانی فر توضیح داد: موضوع دستورالعمل هیئت های ورزشی نیز به گونه ای در این اساسنامه دیده شده تا هم ضوابط فدراسیون های جهانی و هم اختیار و اقتدار وزارت و مدیران کل استان ها حفظ گردد. هر چیزی که به مصلحت و پیشرفت ورزشی کشور است، اختیار آن در این اساسنامه به وزارت ورزش و جوانان داده شده است.

سلطانی فر در انتها با اشاره به بداخلاقی ها و فحاشی های عده ای در ورزشگاه های ورزشی کشور اضافه نمود: در کنار برخوردی که فدراسیون فوتبال قرار است سختگیرانه انجام دهد ما هم در وزارت ورزش کارگروه صیانت از ارزش های اخلاقی و فرهنگی را با حضور دستگاه های فرهنگی و قضایی و اطلاعاتی تشکیل داده ایم که خوب است مدیران کل نیز در استانها این ستاد را تشکیل دهند و در کنار برخورد قضایی، کارهای فرهنگی که قطعا در کاهش این بداخلاقی ها موثر است انجام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 650

به "حقوق ماهیانه 5 میلیونی برای ورزشکارانی که سهمیه کسب نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق ماهیانه 5 میلیونی برای ورزشکارانی که سهمیه کسب نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید