جایگاه ناوگان ملی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باید تقویت شود

به گزارش آسمان فارس، سید محمد حسینی با اشاره به برخی مسائل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: این شرکت علیرغم داشتن ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری گسترده در سال های اخیر دچار مسائل عدیده شده که لازم است این مسائل به درستی و با دقت بررسی و برای رفع آنها تلاش شود.

جایگاه ناوگان ملی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باید تقویت شود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرنگاران.، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور در بازدید از شرکت و آشیان و کارگاه های آموزشی و سیمولاتور پرواز هواپیمایی هما، ضمن بررسی مسائل ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به نام ناوگان ملی حامل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزشمندی در حوزه هوایی داشته و این از افتخارات ارزشمند کشور است.

وی با اشاره به برخی مسائل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران افزود: این شرکت علیرغم داشتن ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری گسترده در سال های اخیر دچار مسائل عدیده شده که لازم است این مسائل به درستی و با دقت بررسی و برای رفع آنها تلاش شود.

حسینی در ادامه با اشاره به برخی مسائل بودجه ای و فنی ناوگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: این مسئله مورد توجه مسئولان دولتی قرار خواهد داشت و انشالله بتوانیم برای فعال شدن بخش هایی که فعالیت ندارند تلاش کنیم.

گفتنی است، در این بازدید کاپیتان علیرضا برخور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما ضمن ارایه گزارشی از این شرکت هواپیمایی کشور خواستار حمایت دولت از این سازمان هواپیمایی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1733

به "جایگاه ناوگان ملی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باید تقویت شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایگاه ناوگان ملی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باید تقویت شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید