تله کابین تا سال 1400 باید راه اندازی گردد

به گزارش آسمان فارس، استاندار کرمانشاه گفت: شهرداری باید برنامه زمانبندی شده خود را برای راه اندازی تله کابین ارائه کند و نهایتا تا خاتمه سال آینده این پروژه را به بهره برداری برساند که مردم در نوروز 1400 این هدیه را از شهرداری بگیرند.

تله کابین تا سال 1400 باید راه اندازی گردد

به گزارش ، بازوند استاندار کرمانشاه گفت: جلسات اقتصاد مقاومتی باید دوهفته یک بار برگزار شودفرمانداران پروژه های اقتصاد مقاومتی را در اولویت تامین اعتبار قرار دهند.

او اعلام کرد: تله کابین مطالبه دو دهه اخیر مردم کرمانشاه است و دلیل عدم انجام آن نبود سرمایه گذار بوده است. با رایزنی های اجرا شده بانک ملل آماده سرمایه گذاری کامل در این زمینه است. اما شهرداری ترجیح می دهد که خود این پروژه را انجام دهد. ما هم مخالفتی نداریم.

بازوند اضافه کرد: شهرداری باید برنامه زمانبندی شده خود را برای راه اندازی تله کابین ارائه کند و نهایتا تا انتها سال آینده این پروژه را به بهره برداری برساند که مردم در نوروز 1400 این هدیه را از شهرداری بگیرند.

او گفت: نقطه مقابل اقتصاد مقاومتی، قاچاق کالاست اگر با قاچاق کالا مبارزه جدی و اساسی صورت نگیرد، اقتصاد مقاومتی به نتیجه نمی رسد.

بازوند گفت: راهنمایی حاتمی معاون هماهنگی امور مالی ضروری است جلسه ای با کارگاه های تولیدی و شرکت گاز بگذارد که راه چاره های گازرسانی به واحد های تولیدی را آنالیز نمایند که گاز را جایگزین گازوییل نمایند.

او گفت: به جز دانشگاه علوم پزشکی نقش دیگر دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی و توسعه استان با سطح مطلوب فاصله دارد و توقع نقش آفرینی بیشتری از دانشگاه ها در این خصوص داریم. افزایش شرکت های دانش بنیان باعث جهش این حوزه خواهد شد.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 493

به "تله کابین تا سال 1400 باید راه اندازی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تله کابین تا سال 1400 باید راه اندازی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید