تام کروز باعث استعفای 5 نفر از عوامل فیلم مأموریت غیرممکن شد

به گزارش آسمان فارس، فریاد های تام کروز در پی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی برخی از عوامل فیلمبرداری، باعث شد که 5 نفر از آنان استعفا بدهند.

تام کروز باعث استعفای 5 نفر از عوامل فیلم مأموریت غیرممکن شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، برخی از منابع خبری خارجی می گویند که طبق اطلاعاتی که دارند بعد از فریاد های هفته قبل تام کروز بر سر برخی از عوامل فیلم که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کردند، در نهایت 5 نفر از آنان از کار خود در این پروژه استعفا دادند.

این منابع خبری می گویند: اولین برخورد التهاب داشت، اما بعد از آن هم اوضاع آرام تر نشده است. علاوه بر آنکه تنش ها از ماه قبل هم در حال شکل دریافت بود، اما با علنی شدن این خشونت ها چندین تن از عوامل از پروژه جدا شدند. تام کروز نیز هنوز از اینکه دیگران پروتکل ها را مانند او جدی نمی گیرند ناراحت است.

تام کروز هفته قبل بعد از دیدن اینکه چند نفر با اینکه ماسک زده اند، اما فاصله لازم را رعایت نکرده اند بر سر آن ها فریاد زد و گفت: آدم هایی در هالیوود شغل دارند، چون ما اینجا هستیم، ما داریم اینجا هزارتا شغل درست می کنیم. لعنتی ها نمی خواهم عذرخواهی بشنوم. اگر می خواهید عذرخواهی کنید بروید از آدم هایی عذرخواهی کنید که، چون صنعت سینما تعطیل شده خانه های شان را از دست می دهند یا نمی توانند غذا سر سفره هایشان ببرند یا هزینه کالجشان را بدهند. آینده این صنعت لعنتی چیزی است که هرشب قبل خواب ذهن من را مشغول می کند! ما این فیلم لعنتی را تعطیل نمی کنیم. روشن شد؟ اگر باز کسی را ببینم که پروتکل را رعایت نمی کند آن عوضی را با لگد می اندازم بیرون! اگر با من همکاری نکنید اخراجید، متوجهید؟

حالا گویا این سخنان کروز به صورت جدی منجر به استعفای چندنفر از عوامل تصویربرداری شده است و کروز را در کار عمل کرده قرار داده اند.

مأموریت غیرممکن 7 به کارگردانی کریستفر مک کواری 19 نوامبر 2021 اکران خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1384

به "تام کروز باعث استعفای 5 نفر از عوامل فیلم مأموریت غیرممکن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تام کروز باعث استعفای 5 نفر از عوامل فیلم مأموریت غیرممکن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید