افزایش موارد رهن کامل و تعدیل اجاره بها

به گزارش آسمان فارس، آگهی های رهن کامل در بازار واحدهای مسکونی زیر 100 متر در مناطق مختلف شهر تهران افزایش یافته است.

افزایش موارد رهن کامل و تعدیل اجاره بها

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

آنالیز های میدانی از بازار اجاره مسکن شهر تهران نشان می دهد با پیش روی بازار معاملات مسکن در فصل پاییز و افزایش فاصله زمانی بازار با فصل جابه جایی ها موجران برای اجاره واحدهای مسکونی خود شرایطی متعادل تر نسبت به ماه های اخیر معین می نمایند.

شواهد بازار اجاره مسکن نشان می دهد اگرچه هم اکنون آگهی های مربوط به اجاره واحدهای مسکونی در متراژ های گوناگون واقع در مناطق مختلف به فراوانی وجود دارد اما با سردتر شدن هوا، از تعداد متقاضیان اجاره واحدهای مسکونی کاسته می گردد.

کاهش تقاضا برای اجاره آپارتمان موجب شده موجران در معین نرخ و هم در معین فرمول دریافت اجاره نسبت به ماه های گرم سال که شرایطی متعادل تر را به متقاضیان پیشنهاد نمایند.

تعداد آگهی های رهن کامل که در روزهای تابستان جزو کمیاب ترین آگهی های اجاره مسکن با نرخ منطقی به شمار می رفتند نیز افزایش یافته است.

اجاره نشین هایی که اکنون قصد اجاره واحد مسکونی دارند، می توانند با سهولت بیشتری به این آگهی ها دسترسی داشته باشند.

فعالان بازار اجاره مسکن می گویند روال تعدیل نرخ و فرمول اجاره واحدهای مسکونی معمولا از ابتدای پاییز آغاز شده و با پیش روی بازار در این فصل به اوج خود می رسد.

بازار اجاره مسکن معمولا هر سال از اواسط اردیبهشت ماه با افزایش تقاضا برای جابه جایی از سوی اجاره نشین ها روبه رو می گردد و فصل تابستان اوج جابه جایی ها در این بازاراست/دنیای اقتصاد

منبع: پیام دلتا
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 23 دی 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1002

به "افزایش موارد رهن کامل و تعدیل اجاره بها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش موارد رهن کامل و تعدیل اجاره بها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید