ارثیه هنگفت مارادونا برای بازماندگانش، 6 نفر مدعی فرزندی او شدند!

به گزارش آسمان فارس، خبرنگاران : اسطوره فوتبال آرژانتین دارایی قابل توجهی از خود برجای گذاشته است که به بازماندگانش خواهد رسید.

ارثیه هنگفت مارادونا برای بازماندگانش، 6 نفر مدعی فرزندی او شدند!

به گزارش خبرنگاران از تسنیم، دیه گو آرماندو مارادونا که چهارشنبه شب به دلیل ایست قلبی در سن 60 سالگی درگذشت، روز گذشته (آدینه) در مراسمی باشکوه و با حضور گسترده طرفدارانش در شهر بوینس آیرس به خاک سپرده شد. در روزهای آینده زمان آن فرا می رسد که ماتیاس مورلا، وکیل دیه گو آرماندو مارادونا فرایند توزیع ارثی که اسطوره فوتبال آرژانتین از خود به جای گذاشته را شروع کند.

باید دید که آیا مارادونا وصیت نامه کتبی از خود برجای گذاشته است یا اینکه قوانین ارث باید اعمال گردد که در این صورت فرزندان او طبق قانون می توانند حداقل دو سوم از دارایی پدرشان را تصاحب نمایند. ارزش دارایی مارادونا 75 میلیون تا 90 میلیون دلار تخمین زده شده است که شامل اتومبیل های مدل بالا و لوکسی همچون رولز رویس گوست و بی ام و آی 8، املاک مختلف و البته قراردادها می گردد.

مارادونا پیش از درگذشتش، تحت قرارداد باشگاه خیمناسیای آرژانتین بود. او همچنین قرارداد اسپانسری با پوما و قرارداد حق تصویر با شرکت های کونامی و EA اسپورتس که به ترتیب سازندگان بازی های کامپیوتری PES و FIFA هستند، داشت.

فاکتور دیگری که ممکن است فرایند واگذاری میراث مارادونا به فرزندانش را پیچیده کند، این است که در حال حاضر 6 نفر مدعی شده اند که فرزندان به رسمیت نشناخته شده مارادونا هستند. پنج فرزند مارادونا در فرایند تقسیم ارث باید به نتایج این ادعاها نیز توجه نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1371

به "ارثیه هنگفت مارادونا برای بازماندگانش، 6 نفر مدعی فرزندی او شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارثیه هنگفت مارادونا برای بازماندگانش، 6 نفر مدعی فرزندی او شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید