آخرین خبر از اسکان پرسپولیس در عربستان

به گزارش آسمان فارس، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، با اعلام این مطلب که هتل محل اقامت خود را تعیین کرده اند، خواستار ارسال تأییدیه های مورد نیاز از سوی کنفدراسیون برای انجام امور پذیرش و پرداخت هزینه های هتل، با توجه به روال کاری موجود شد.

آخرین خبر از اسکان پرسپولیس در عربستان

امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط گفت: ما قبل از این در نامه ای به کنفدراسیون، خواستار مشخص کردن هتل های مورد تأیید شدیم. کنفدراسیون هم در پاسخ، تعدادی از هتل ها را مشخص کرد و سپس یک مسئول در فدراسیون فوتبال عربستان برای انجام امور جاری به ما معرفی گشت. بعد از بررسی هایی که انجام شد و با توجه به نظر موافق کادر فنی، یکی از هتل ها را انتخاب کردیم.

وی افزود: با مسئولان هتل هم هماهنگی های کاملی به عمل آمد، ولی روال این است که در ادامه، کنفدراسیون باید برای پذیرش و همچنین پرداخت هزینه ها از محل مطالبات پرسپولیس و از طرف پرسپولیس، تأییدیه بدهد. نامه نگاری ما بر همین اساس بود. البته کنفدراسیون تأیید را برای فدراسیون فوتبال عربستان می فرستد و آنها مراتب را به هتل منتقل می کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1776

به "آخرین خبر از اسکان پرسپولیس در عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر از اسکان پرسپولیس در عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید