برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی در گفت و گو با رسانه باشگاه پرسپولیس، با اشاره به ایجاد محدودیت های بیشتر در اردوی سرخپوشان تهران قبل از حضور در فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا گفت: طرفداران، عزیز و نورچشم ما هستند ولی بدانند به خاطر هدف بزرگی که در پیش داریم، باید دست به دست هم دهیم و کارهای زیادی انجام گردد تا بتوانیم اتفاقات بزرگی رقم بزنیم.

برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

وی ادامه داد: به خاطر مسوولیت سنگینی که نسبت به هواداران و مردم بر دوش مان احساس می کنیم، حتی بازیکنان را از خانواده هایشان دور نموده ایم تا وارد قرنطینه شوند. به این دلیل و مسائلی که هواداران مان و رسانه ها به خوبی اطلاع دارند، از پذیرفتن هواداران عزیز، دوستان، آشنایان، بستگان، نمایندگان اصحاب رسانه، افراد خارج از تیم و کاروان اعزامی در محل تمرین، اردو و هتل تیم معذور هستیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه هواداران این عذر را بپذیرند، تاکید نمود: در این زمینه چاره دیگری نداریم. بعضی مهره های مهم را به دلایل مختلف از جمله محرومیت در اختیار نداریم و باید تا حد امکان سایر نفرات را حفظ کنیم. از سوی دیگر کشور قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا قوانین سخت گیرانه ای دارند. این اقدامات باشگاه پرسپولیس به خاطر هدف عظیمی است که پیش روی خود می بینیم.

پیروانی ضمن اطمینان خاطر دادن به هواداران که بهترین اقدامات ممکن اجرایی خواهد شد، اضافه نمود: تیم ما هم اکنون در قرنطینه به سر می برد. منِ افشین پیروانی هم به عنوان نماینده پرسپولیسی ها در تیم، تمام کوشش خودش را می کنم تا هیچ آسیبی به اعضای تیم و مجموعه عظیم پرسپولیس وارد نگردد و برای این منظور افراد متخصص به صورت مداوم در بخش های مختلف باشگاه و تیم هم در کوشش هستند.

وی اضافه نمود: امیدوارم همه عزیزانی که قلب شان برای پرسپولیس و ایران می تپد، با درک این شرایط یاری نمایند هیچ مسئله ای برای پرسپولیس حادث نگردد. نزدیک نشدن به تیم و اعضای آن، عظیمترین یاری به پرسپولیس است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره انتشار تصاویر بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی همراه هوادارانی که پروتکل ها را رعایت نمی نمایند، تاکید نمود: تصاویری که در شبکه های مجازی درباره عکس دریافت با بازیکنان منتشر می گردد، مربوط به گذشته است. بازیکنان در حال حاضر در قرنطینه هستند و نسبت به این مسائل نیز توجیه شده اند. ما با رعایت اصول امنیتی و بهداشتی در زمینه مبارزه با کرونا، کارها را پیش می بریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1349

به "برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای رسیدن به یک هدف عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید