یک دلفین بخشی از پای زن شناگر را خورد!

به گزارش آسمان فارس، یک زن انگلیسی پس از گاز گرفتن پایش به وسیله یک دلفین برای زندگی خود مبارزه می نماید.

یک دلفین بخشی از پای زن شناگر را خورد!

به گزارش خبرنگاران، کلر بی، 28 ساله، در 3 ژانویه در رودخانه ای در سانتا روزا د یاکوما بولیوی در حال آبتنی بود که یک دلفین ناگهان دندان های خود را به پای راست او فرو کرد.

این دلفین 20 ثانیه ای به گاز گرفتن روی پای این زن ادامه داد و او را درحالی که پایش تا حدی قطع شده بود غرق در خون رها کرد.

وی گفت: من فریاد زدم، اما دلفین من را رها نمی کرد. گوشت و پوست پای من در حال چرخش بود و من می توانستم استخوان خود را ببینم. من فقط فکر می کردم که قرار است پای خود را از دست بدهم.

کلر بی به سرعت از آب کشیده شد و به بیمارستان منتقل شد و در آنجا زخم وی به 23 بخیه احتیاج داشت. اما مسائل او تازه شروع شده بود. چهار روز بعد، دچار یک عفونت خطرناک از آن ناحیه شد و برای معالجه مجبور شد به لا پاز مرکز بولیوی منتقل گردد.

بعد از اینکه پای او بخیه زده شد، این جهانگرد برای بهبودی به اتاق دیگری منتقل شد. او به یاد می آورد: خون روی زمین وجود داشت و من مطمئن نبودم که این خون من باشد یا شخص دیگری.

پس از تماس های مکرر به سفارت انگلیس، وی به یک مرکز پزشکی مجهز منتقل شد، جایی که برای درمان عفونت و از بین بردن بافت مرده تحت عمل جراحی نهاده شد.

وی اظهار کرد: بعد از عمل، من اساساً سوراخ بزرگی در پای خود داشتم. من دو هفته را در بیمارستان گذراندم تا بتوانم به خانه به انگلستان پرواز کنم. پس از بازگشت به انگلیس، پزشکان دریافتند که بازمانده عفونت دیگری در پای او وجود دارد.

وی شرح داد: من مجبور شدم یک جراحی دوم داشته باشم و سپس جراحی فلپ پوستی که در آن بافت از کشاله ران من به پای من پیوند خورده است.

او که هنوز نتوانسته است به کار خود برگردد می گوید: نمی دانم آیا هرگز قادر به پیاده روی مناسب با پای راست خود خواهم بود یا خیر.

کلر بی گفت: من قبلاً عاشق شنا بودم و امیدوارم که در آینده بتوانم این کار را انجام دهم، اما من هرگز دوباره با دلفین ها شنا نخواهم کرد!

منبع: فرارو
انتشار: 10 اسفند 1401 بروزرسانی: 10 اسفند 1401 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 2146

به "یک دلفین بخشی از پای زن شناگر را خورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک دلفین بخشی از پای زن شناگر را خورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید