توسعه خدمات دکتردکتر در حوزه پزشکی آنلاین

به گزارش آسمان فارس، استارت آپ پیشرو سلامت دیجیتال پس از جذب سرمایه، خدمات خود را توسعه می دهد

استارت آپ دکتردکتر خدمات خود را علاوه بر پزشکان متخصص و فوق تخصص، در حوزه های نو سلامت دیجیتال نیز توسعه می دهد.

توسعه خدمات دکتردکتر در حوزه پزشکی آنلاین

دکتردکتر به عنوان یکی از استارت آپ های پیشرو در حوزه نوبت دهی آنلاین و همکاری با پزشکان متخصص و فوق تخصص، در حال حاضر با حدود 7000 پزشک و کلینیک معتبر همکاری دارد و بالغ بر 25 تخصص پزشکی را پوشش می دهد. این استارت آپ به تازگی میخواهد برنامه های تازهی را در حوزه های نوین سلامت دیجیتال آغاز کند که شامل نوبت دهی پزشکان عمومی، اعزام پزشک و پرستار به منازل، خدمات آزمایشگاه در منزل و مشاوره تلفنی با همه پزشکان می باشد.

بعلاوه مجله اینترنتی دکتردکتر با انتشار حدود 1000 مقاله معتبر، همیشه در راستای ارتقا سطح دانش عمومی در حوزه سلامت کوشش نموده است.

استارت آ پ دکتردکتر سال 94 با مدیریت و بنیانگذاری علی سریزدی راه اندازی شد. این استارت آپ به تازگی تغییراتی را در سطوح مدیریتی و سرمایه گذاران داشته است. در اواسط سال 99 شهریار شرافتی به عنوان مدیرعامل دکتردکتر انتخاب شد و کار خود را با رویکردی تازه و تغییرات خدمات آغاز کرد. پیش از آن و در اواخر سال 98 گروه مدیریت سرمایه لیان از سرمایه گذاری خود در این استارت آپ خبر داده بود.

شهریار شرافتی، مدیرعامل دکتردکتر، در خصوص خدمات تازه این استار ت آپ می گوید: ما اعتقاد داریم که هر فردی در هر جایی و هر زمانی حق دارد به پزشک مورد احتیاج خود دسترسی داشته باشد و بتواند از خدمات و مشاوره پزشکی بهره مند گردد. بر این اساس، سرویس ارتباط مستقیم کاربران با پزشکان را راه اندازی کردیم تا هم به شکل تلفنی و هم به صورت متنی بتوانند با پزشک خود در ارتباط باشند.

مدیرعامل دکتردکتر در خصوص برنامه های آینده این استارت آپ می گوید: رویکرد تازه دکتردکتر مبتنی بر ارائه خدمات عمومی حوزه سلامت دیجیتال و مشاوره های پزشکی آنلاین است، ضمن اینکه حفظ و توسعه همکاری با پزشکان متخصص و فوق تخصص هم مانند گذشته در اولویت های این استارت آپ است.

دکتردکتر، از سال 94 فعالیت خود را به عنوان یکی از استارت آپ های پیشرو حوزه سلامت دیجیتال ایران و با هدف ارائه راهکارهای نوآورانه و آنلاین در زمینه نوبت دهی به بیماران آغاز کرد. گستردگی و پوشش وسیع خدمات دکتردکتر که شامل تمامی استان ها و بسیاری از شهرهای ایران می گردد، باعث شده است تا طیف وسیعی از کاربران بتوانند از هر نقطه ای در سریع ترین زمان به پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص دسترسی داشته باشند. با موفقیت هایی که در رسیدن به اهداف اولیه کسب شد و بعلاوه جذب سرمایه، استارت آپ دکتردکتر در حال حاضر برنامه های خود را برای فعالیت در حوزه های تازه سلامت دیجیتال آغاز نموده است.

منبع: فوت و فن
انتشار: 22 مرداد 1401 بروزرسانی: 22 مرداد 1401 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 2050

به "توسعه خدمات دکتردکتر در حوزه پزشکی آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه خدمات دکتردکتر در حوزه پزشکی آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید