کشته شدن 3 نفر در حادثه واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در سواحل کالیفرنیا

به گزارش آسمان فارس، مقام های امداد و نجات از کشته شدن حداقل 3 نفر بر اثر واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در سواحل کالیفرنیا خبر می دهند.

کشته شدن 3 نفر در حادثه واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در سواحل کالیفرنیا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، مقام های امداد و نجات آمریکا اعلام کردند در حادثه واژگون شدن یک فروند قایق قاچاقچیان انسان در سواحل کالیفرنیا 3 نفر کشته و بیش از 20 نفر دیگر زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، پس از درخواست اولیه کمک، نیروهای گارد ساحلی و نهادهای ایالتی و محلی برای کمک به آسیب دیدگان حادثه وارد عمل شدند.

یک مقام ارشد تیم امداد و نجات ایالت کالیفرنیا در این باره گفت: این قایق 12 متری چندین قطعه شده بود و نیروهای امداد و نجات، کمک رساندن به آسیب دیدگان را آغاز کردند.

مقام های رسمی اعلام کردند: چندین نفر از آب گرفته شدند و برخی از آنها در ساحل تحت درمان و مراقبت پزشکی قرار گرفتند تا از مرگ نجات پیدا کنند.

این قایق بیش از 30 مسافر و سرنشین داشته که تدابیر ایمنی را به اندازه کافی رعایت نکرده بود و تعداد مسافر مجاز آن بیش از حد ظرفیت بوده است.

یک مامور گشت مرزی در این باره گفت: همه شواهد نشان می دهد این یک قایق قاچاقچیان انسان بوده است که برای قاچاق مهاجران غیرقانونی به آمریکا مورد استفاده قرار می گرفته است.

هنوز ملیت مسافران و سرنشینان این قایق فاش نشده است. کاپیتان این قایق بازداشت شده و تحت بازپرسی قرار گرفته است.

قاچاق مهاجران غیرقانونی از طریق دریا طی سال های اخیر رشد فزاینده ای داشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1632

به "کشته شدن 3 نفر در حادثه واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در سواحل کالیفرنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن 3 نفر در حادثه واژگونی قایق قاچاقچیان انسان در سواحل کالیفرنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید