کاوه: اگر کرونا اجازه دهد لیگ را برگزار می کنیم، بازگشایی سالن های کشتی تکلیف را معین می نماید

به گزارش آسمان فارس، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: اگر مجوزهای لازم را بگیریم، پیشنهاد این است که لیگ برتر از اول مرداد آغاز گردد.

کاوه: اگر کرونا اجازه دهد لیگ را برگزار می کنیم، بازگشایی سالن های کشتی تکلیف را معین می نماید

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص اینکه چه اطمینانی وجود دارد که فدراسیون کشتی بتواند در مرداد ماه لیگ برتر را استارت بزند، گفت: چند روز پیش در این خصوص جلسه ای داشتیم تا بتوانیم درمورد برنامه های آینده فدراسیون کشتی، زمان بندی داشته باشیم. ما اگر می خواهیم در مهر یا آبان مسابقات قهرمان کشوری را برگزار کنیم پیشنهاد این بود که مسابقات لیگ برتر از اول مرداد ماه آغاز گردد.

وی ادامه داد: البته همه این تصمیمات منوط بر این است که شرایط کشور به فرم طبیعی بازگردد و قبل تر از همه چیز، باید مجوز بازگشایی باشگاه های کشتی از سوی وزارت ورزش و ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر گردد. اگر مجوزهای لازم را بگیریم، پیشنهاد این است که لیگ برتر از اول مرداد آغاز گردد. بعد از آن هم بتوانیم مسابقات قهرمان کشوری را برگزار کنیم.

مدیر تیم های ملی کشتی همچنین در خصوص زمان از سرگیری اردوهای تیم ملی توضیح داد: قاعدتا در زمان برگزاری لیگ، کشتی گیران در اختیار باشگاه ها قرار می گیرند و بعد از آن نیز مسابقات کشوری را برگزار کنیم. طبیعتا بعد از این دو رویداد است که می توانیم استارت اردوهای تیم ملی را بزنیم. البته باز هم تاکید می کنم، برگزاری لیگ، قهرمان کشوری و همچنین از سرگیری اردوهای تیم ملی همه وابسته به شرایط کشور در دوره کروناست. تا زمانی که اجازه بازگشایی سالن های کشتی را ندهند، عملا امکان برگزاری مسابقه و اردو را نخواهیم داشت.

کاوه در سرانجام ضمن تاکید بر اینکه حاشیه ای پیرامون تیم ملی آزاد وجود ندارد، گفت: بدون هیچ مسئله ای کار را ادامه خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1041

به "کاوه: اگر کرونا اجازه دهد لیگ را برگزار می کنیم، بازگشایی سالن های کشتی تکلیف را معین می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: اگر کرونا اجازه دهد لیگ را برگزار می کنیم، بازگشایی سالن های کشتی تکلیف را معین می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید