پهن شدن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در رشت

به گزارش آسمان فارس، خبرنگاران/گیلان رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: باید برای سرمایه گذاران علاقمند به سرمایه گذاری در رشت فرش قرمز پهن کنیم.

پهن شدن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در رشت

اسماعیل حاجی پور امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت در جلسه آنالیز و تصویب جزییات بودجه شهرداری در سال 99 اظهار کرد: کلیات بودجه با 905 میلیاردتومان تصویب شده است و با دستورالعمل هایی که از وزارت کشور آمده است، تطبیق لازم انجام خواهد شد.

وی اضافه نمود: با توجه به بحران برف و کرونا بودجه را به سختی بستیم و مجبور شدیم از تعریف و کلنگ زنی پروژه های زیادی صرف نظر کنیم.

حاجی پور با بیان اینکه حلاوت پروژه ها نه در کلنگ زنی بلکه در افتتاح آنها است، اظهار داشت: به همین دلیل ساعتها جلسه گذاشتیم و تصمیم گرفتیم اتمام پروژه های نیمه تمام را در کلانشهر رشت در اولویت قرار دهیم.

رییس شورای شهر رشت گفت: تاکید دارم هوشمندسازی شهرداری رشت در اولویت قرار گیرد و مردم از خانه هایشان بتوانند کارها را انجام دهند.

وی ادامه داد: سال جاری اعتبار خوبی برای فاوا دیدیم و مصوب شده است 16 میلیارد تومان اختصاص یابد تا حتما در سریعترین زمان ممکن شاهد بهره برداری از آن باشیم.

وی اظهار کرد: راه اندازی هر چه سریعتر دوربین های کنترل ترافیک را در نظر داریم و شرکت مورد نظر صد کیلومتر برای انجام اینکار با ما قرارداد بسته است.

رییس شورای شهر رشت توضیح داد: امید ما به جذب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در رشت است و برای تحقق اهداف در این بخش حتما سرمایه گذار فرش قرمز پهن شده در رشت را مشاهده کند، نه اینکه در پیچ و خم های اداری فرار را بر قرار ترجیح دهد.

رییس شورای شهر رشت با تبریک هفته سلامت به همه کسانی که برای مقابله با کرونا ویروس جانفشانی کردند، گفت: علاوه بر کادر درمان دیگر افراد نظیر پاکبابان، آتش نشانان و ... به طور شبانه روزی کار کردند و در حفاظت از جان مردم کارنامه درخشانی را کسب کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 980

به "پهن شدن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در رشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پهن شدن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در رشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید