هوش مصنوعی انسان را از مذاکرات تجاری حذف کرد

به گزارش آسمان فارس، به گفته وی ماشین های هوشمند به زودی به جای ایفای نقش پشتیبان در جریان مذاکرات تجاری، به مذاکره کنندگانی حرفه ای مبدل می شوند.

هوش مصنوعی انسان را از مذاکرات تجاری حذف کرد

یک شرکت نوپا در استونی که خدمات هوش مصنوعی ارائه می دهد از عرضه ابزاری خبر داده که با استفاده از آن می توان انسان ها را از مذاکرات تجاری حذف کرد. شرکت پاکتوم می گوید ابزار یادشده توسط فروشگاه های زنجیره ای والمارت آمریکا به کار گرفته شده و آن ها از استفاده از آن رضایت داشته اند.

پاکتوم که چند ماه قبل توسط هشت نفر تاسیس شده، امیدوار است با اتوماتیکسازی فرآیند مذاکرات تجاری بتواند تحولی اساسی در این عرصه ایجاد کند. یکی از موسسان این شرکت به نام کاسپار کورجس قبلا برنامه ای برای تسهیل مسکن یابی از طریق اینترنت عرضه کرده بود.

به گفته وی ماشین های هوشمند به زودی به جای ایفای نقش پشتیبان در جریان مذاکرات تجاری، به مذاکره کنندگانی حرفه ای مبدل می شوند. در این شرایط انسان ها فرصت خواهند داشت تا روی تصمیم گیری های استراتژیک تری متمرکز شوند و کار های اجرایی و عملیاتی را به سیستم های هوشمند بسپارند.

به گفته وی، ابزار طراحی شده توسط پاکتوم دارای یک داشبورد است که می تواند به طور اتوماتیک فرایند مذاکرات را آغاز کرده و به نتیجه برساند. در نهایت کاربران شاهد آن هستند که از 1000 مذاکره برنامه ریزی شده در یک هفته، 600 مورد به نتیجه رسیده و قرارداد های آن ها به طور اتوماتیک امضا شده اند.

این تغییرات در سیستم های مدیریت منابع یا ERP شرکت ها نیز لحاظ می شوند. سیستم مذاکره هوشمند پاکتوم از امکاناتی مانند ابزار مصاحبه با مشتری، قابلیت ضبط و نگهداری تمام اطلاعات جمع آوری شده در طول مذاکره به صورت طبقه بندی شده و منظم، معین ارزش و اهمیت عقد قرارداد با طرف مذاکره و ... برخوردار است.

منبع: فرادید
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1014

به "هوش مصنوعی انسان را از مذاکرات تجاری حذف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی انسان را از مذاکرات تجاری حذف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید