هزینه 3 میلیارد تومانی برای ساخت زمین چمن مصنوعی در روستاهای چابهار

به گزارش آسمان فارس، معاون فرهنگی، اجتماعی وگردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار گفت: این سازمان 3 میلیارد تومان برای ساخت زمین چمن مصنوعی در روستاها و محلات کم برخوردار شهرستان های چابهار، دشتیاری و کنارک هزینه کرده است.

هزینه 3 میلیارد تومانی برای ساخت زمین چمن مصنوعی در روستاهای چابهار

به گزارش خبرنگاران آنلاین، محمداکبر چاکرزهی در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این اقدامات به منظور ایفای نقش مسئوولیت اجتماعی در حوزه ورزش و جوانان است.

وی اضافه کرد: سازمان منطقه آزاد چابهار در سیستان و بلوچستان طی سال های گذشته نیز برای ایجاد انگیزه و ارتقای سطح کمی و کیفی ورزش در رده های مختلف سنی، اقدامات خوبی انجام داده است.

چاکرزهی گفت: این سازمان برای حمایت از رشته های مختلف ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های مختلف اقدام به میزبانی رقابت های ورزشی در رده استانی، ملی و بین المللی کرده است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد چابهار، حمایت، اعزام و برگزاری رقابت های ورزشی در رشته های مختلف را با اولویت رشته های ورزشی فوتبال ساحلی، فوتسال، کریکت، دوومیدانی، والیبال ساحلی، دوچرخه سواری، بازی های بومی و محلی، تیراندازی، تنیس روی میز، بدمینتون و ورزش های آبی و ساحلی از جمله اقدامات منطقه آزاد چابهار در یکسال گذشته مطرح نمود.

چاکرزهی ادامه داد: علاوه بر این بیش از 25 میلیارد تومان نیز برای عمران و آبادانی روستاهای چابهار در زمینه مدرسه سازی، طرح های ورزشی، کتابخانه و ایجاد زیرساخت های گردشگری توسط این منطقه هزینه شده است.

عضو هیات مدیره منطقه آزاد چابهار، بازسازی مدارس آسیب دیده از سیل، ساخت مجتمع بزرگ آموزشی شبانه روزی پیرسهراب، ساخت زمین های چمن مصنوعی روستایی، تکمیل سایت موج سواری، ساخت کتابخانه و خانه فرهنگی روستایی و ایجاد زیرساخت های گردشگری روستاهای هدف گردشگری، گوشه ای از خدمات در حال انجام منطقه آزادچابهار است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1029

به "هزینه 3 میلیارد تومانی برای ساخت زمین چمن مصنوعی در روستاهای چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه 3 میلیارد تومانی برای ساخت زمین چمن مصنوعی در روستاهای چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید