نیم ساعت برای امباپه کافی بود

به گزارش آسمان فارس، در دربی حساس فوتبال فرانسه پاری سن ژرمن موفق شد با درخشش امباپه در زمین مارسی به پیروزی دو بر صفر برسد و به یازدهمین برد متوالی در لیگ فرانسه برسد.

نیم ساعت برای امباپه کافی بود

هر دو مربی بازی را با تصمیمات غیرمنتظره ای آغاز کردند. گارسیا هر دو مهاجم مرکزی اش را روی نیمکت قرار داده بود و مارسی بازی را بدون مهاجم نوک آغاز کرد. پایت نقش 9 کاذب را داشت و بدین ترتیب گارسیا تیمش را دفاعی تر و فشرده تر چیده بود. توخل هم با نیمکت نشین کردن امباپه و رابیو همه را غافلگیر کرد.

در این حالت بازی در نیمه اول متعادل بود. مارسی به خوبی نیمار را کنترل نموده بود و هر دو تیم فرصت های یکسانی داشتند. نقطه عطف بازی در دقیقه 62 بود که توخل امباپه را به جای چوپوموتینگ به زمین فرستاد. مهاجم آماده پاریس تنها چهار دقیقه بعد روی فرار و ضربه ای دیدنی دروازه مارسی را باز کرد. این گل تنها سومین ضربه این مهاجم به توپ محسوب می شد!

گارسیا بعد از این گل به ترتیب ژرمن و میتروغلو، دو مهاجمش را به زمین فرستاد، ولی عبور از دفاع پاریس کار آسانی نبود. مارسی خاتمه در دقیقه 86 به گل رسید، ولی داور اعتقاد داشت در آغاز این حرکت استروتمن روی مارکینیوس مرتکب خطا گردیده. بازبینی صحنه ایستگاهی نشان می داد که اعلام خطا بسیار سختگیرانه بوده و گارسیا هم به خاطر اعتراض به این تصمیم از زمین اخراج شد.

حملات مارسی ادامه داشت تا اینکه پاریس در دقیقه 92 روی یک ضدحلمه گل دوم را زد. پاس خوب امباپه به نیمار رسید و ضربه او در چارچوب نبود، ولی دراکسلر در تیر دوم خودش را به توپ رساند و با یک تکل آن را وارد دروازه خالی کرد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 7 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 72

به "نیم ساعت برای امباپه کافی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیم ساعت برای امباپه کافی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید