جاهای گردشگری و مکان های دیدنی استراسبورگ فرانسه

به گزارش آسمان فارس، جاذبه های قدیمی و مدرنی که در استراسبورگ وجود دارند هر یک دارای جذابیت خاص خود هستند و می توانند گردشگران زیادی را جذب خود نمایند. از جمله جاذبه ها و منطقه ها دیدنی استراسبورگ می توان به سنگ فرش های خیابان های آن اشاره نمود که برای گردشگران لذت بخش هستند، در ادامه مطلب شما عزیزان را با مکان های دیدنی استراسبورگ آشنا خواهیم کرد، بنابراین تا سرانجام مطلب همراه ما باشید.

جاهای گردشگری و مکان های دیدنی استراسبورگ فرانسه

آشنایی با مکان های تماشای استراسبورگ:

بیشتر کلیساهایی که در این منطقه وجود دارند متعلق به دوران امپراطوری روم هستند. این جاذبه ها دارای ارزش فرهنگی و تاریخی بسیاری برای گردشگران می باشند که از جمله آنها می توان به موزه هنرهای دستی نیز اشاره نمود.

خانه کمرزل:

در حال حاضر این خانه به عنوان یکی از رستوران ها و هتل های معروف استراسبورگ است و با وجود تزیینات بسیار زیبایی که دارد مورد توجه بیشتر گردشگران است. این خانه با استفاده از الوارهای چوبی بنا شده است.

کاخ روآن:

در قرن 18 بنای این کاخ ساخته شد که در ابتدا اطراف آن به شکل یک محله قدیمی توسعه یافته است و این موزه در ابتدا یک موزه هنری محسوب می شده است. بخش های مختلفی که در این کاخ مشاهده می گردد به عنوان کتابخانه و کلیسا است که از مکان های تماشای استراسبورگ است.

پارک اورانژری:

این پارک به لحاظ تاریخی نیز دارای اهمیت است و در قرن 19 به وسیله همسر یک امپراطور ساخته شده است. فضای سبز و نمایی از آبشار این پارک آن را مورد توجه قرار داده است.

خانه کار نتردام:

کارگران این بنا را در سال 1348 ساخته اند و به علت قدمت بالای خود دوباره مورد بازسازی قرار گرفته است. این خانه یک کلیسا با نوعی معماری خاص و مجسمه های تاریخی است.

محله دباغ ها:

اگر در پی چشم اندازهای طبیعی از استراسبورگ هستید به شما گشت و گزار در این محله باصفا را پیشنهاد می کنیم. این منطقه از منطقه ها قدیم با جاذبه های خاص است و به عنوان آثار ملی یونسکو به ثبت رسیده است.

کلیسای سن توماس:

در قرن 16 این کلیسا مجدد مورد بازسازی قرار گرفته است این کلیسا به عنوان دختر کوچک کلیسای جامع شناخته می گردد. مراسم مذهبی که در این کلیسا برگزار می گردد نیز می تواند برای بازدیدکنندگان جالب باشد.

محله کروت نو:

رستوران هایی که در این محله وجود دارند از رستوران های مدرن هستند و مراکز خرید مدرن نیز در این محله دیده می شوند. از دیگر لذت های جالب در این محله ماهی گیری است.

کاخ اروپا:

این کاخ بعد از سرانجام جنگ جهاین دوم به عنوان یک نماد در اروپا شناخته شده است و به علت برخورداری از سازه های به عنوان یکی از مکان های گردشگری استراسبورگ برای گردشگران است.

کلیسای جامع استراسبورگ :

این کلیسا به عنوان شگفت انگیز تزین نمونه های معماری گوتیک در دنیا به شمار می رود و جزو بلندترین ساختمان بر جای مانده از دوران قرون وسطی و ششمین کلیسای بلند در دنیا است این کلیسا، کلیسای جامع نوتر دام نیز نام دارد و ذر آن ترکیبی از معماری گوتیکی و رومی به کار برده شده است.

پارک اورانژری :

این پارک جزو قدیمی ترین پارک در استراسبورگ می باشد که واقع در سمت جنوب شرقی کاخ اروپا می باشد و دارای محیط مناسب برای پیک نیک، دریاچه، آبشار، باغ وحش، رستوران و سالن بولینگ می باشد.

باغ نارنجی فرانسه :

این مکان در سال 1801 تاسیس شد و جزو یکی از تماشای های استراسبورگ می باشد که مقابل ساختمان شورای اروپا در منطقه ای به نام محله اورنجری واقع شده است و فضای داخلی آن بیشتر از بیست و شش هکتار است که می توانید از تماشا آن لذت ببرید.

موزه آلساسین :

از دیگر منطقه ها تماشای استراسبورگ موزه آلساسین است که می توانید با رفتن در این موزه درباره آداب و رسوم، هنرهای سنتی، سبک زندگی، صنایع دستی و….اطلاعات به دست آورید بعلاوه، در این موزه از تماشا ماکت های مجذوب کننده و هزاران شی دیگر می توانید لذت ببرید.

باغ گیاه شناسی :

در این باغ انواع مختلف گیاهان وجود دارد و تقریبا دارای 600 گونه گیاه مختلف می باشد بعلاوه، در این مکان گلخانه های زیادی نیز دیده می گردد و درختانی که در این باغ وجود دارد جزو درختانی هستند که در مکان های دیگر فرانسه به سختی دیده می گردد که یکی از این درخت ها سکویای است، بنابراین، جهت شناخت انواع درختان و گیاهان می توانید از این باغ تماشا نمایید.

شهر استراسبورگ از شهرهای فرهنگی و توریستی فرانسه است و دارای جاذبه های تماشای بسیار زیبا و متنوعی است که برای گردشگران علاقه مند مناسب است، در سرانجام به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی با مکانهای تماشای فرانسه همانند مارسی و روکامادور می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.

منبع: دیجیاتور
انتشار: 14 مرداد 1401 بروزرسانی: 14 مرداد 1401 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 2043

به "جاهای گردشگری و مکان های دیدنی استراسبورگ فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاهای گردشگری و مکان های دیدنی استراسبورگ فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید