نمای داخلی و خارجی ساختمان تمام آجری جدید و منحصر بفرد

به گزارش آسمان فارس، بسیاری از ما هنگامی که درباره نمای داخلی و خارجی ساختمان های آجری فکر می کنیم معمولا به ایده پردازی در خصوص تعدادی از سبک ها و استایل های معلوم و معین می پردازیم که بیشترین استفاده را داشته اند. البته این تفکر هیچگونه مسئله ای ندارد چرا که بیشتر ما معمار یا طراح نیستیم. همانطور که می دانید یک طراح و معمار از قدرت تصویرسازی و تجسم بسیار خوبی برخوردار است. در این مطلب به معرفی بنایی آجری می پردازیم که در ساخت آن سعی شده با رعایت اصول طراحی یک بنا به سبک معاصر هم در نمای خارجی و هم در نمای داخلی محیطی منحصر بفرد و شگفت انگیز بوجود آید.

نمای داخلی و خارجی ساختمان تمام آجری جدید و منحصر بفرد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

این خانه در محیط استوایی و جنگلی کشور زیبای ویتنام در شهر داننگ قرار گرفته است. طراحی این مکعب آجری به شکلی است که سریعا خود را از ساختمان های اطرافش متمایز می نماید و سادگی و زیبایی خود را بنمایش می گذارد در حقیقت هر رهگذری با یک نگاه متوجه قوه تخیل قوی سازنده این ساختمان خواهد شد. این خانه از آجرهای قرمز رنگ تقریبا در تمامی سطوح داخلی و خارجی خود استفاده نموده است که در کنار ایجاد نمایی کلاسیک باعث بوجود آمدن چهره ای از مد افتاده و قدیمی در کل این ساختمان شده، خانه ای که در آن حس قدیمی و کهنه بودن موج می زند.

این خانه آجری مساحت زیربنای برابر با 90 متر مربع دارد و در سال 2014 تکمیل شده است. البته با توجه به دوبلکس بودن این ساختمان کل مساحت کف آن با احتساب هر دو طبقه به چیزی حدود 140 متر مربع خواهد رسید. حتی قبل از اینکه به داخل این خانه منحصر بفرد قدم بگذارید، غیر ممکن خواهد بود که توسط نمای خلاقانه و آجری خارج این خانه مجذوب نشده باشید. معمار بجای استفاده از نمای خارجی استاندارد که در آن پنجره هایی اجازه ورود نور به داخل خانه را می دهند، کل نمای خارجی این خانه را با آجرهای قرمز رنگ پوشانده است. بجای استفاده از پنل ها و پنجره های شیشه ای عظیم در خانه از فضای خالی بین آجرها برای ورود نور کافی به داخل خانه استفاده می گردد. در شکل های زیر نماهای زیبایی از این خانه منحصر بفرد را مشاهده خواهیم کرد.

منبع: اتاق
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1202

به "نمای داخلی و خارجی ساختمان تمام آجری جدید و منحصر بفرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمای داخلی و خارجی ساختمان تمام آجری جدید و منحصر بفرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید