موزه لوور در تهران

به گزارش آسمان فارس، همانطور که در خبرها خوانده بودید موزه لوور برخی آثارش را به تهران فرستاده تا در معرض بازدید ایرانی ها قرار گیرد و حالا این موزه از 15 اسفند آغاز به کار کرده و مبلغ بلیت آن فقط 5 هزار تومان است.

موزه لوور در تهران

برخی از آثار موزه لوور فرانسه چندماهی در تهران میهمان هستند که این فرصت را به ما میدهد تا با آثار تاریخی این موزه که برخی از آن‌ها متعلق به ایران است بیشتر آشنا شویم. اما شاید برایتان سوال شده باشد که قیمت بازدید موزه لوور تهران چقدر است. اگر انتظار دارید قیمت بلیط این مجموعه زیاد باشد، سخت در اشتباه هستید.

نمایش این آثار باستانی از 15 اسفند 1396 الی 18 خرداد 97 می‌باشد. ناگفته نمایند که 56 اثر از موزه لوور به تهران آورده شده است که بخشی از آن‌ها مربوط به ایران باستان و دوران اسلامی می‌باشد. ژان لوک مارتینس رییس موزه لوور با هماهنگی وزیر خارجه فرانسه مشتاق برای افتتاح لوور کوچک در تهران بودند که همین امر حاوی پیام‌های مثبت و مهم سیاسی برای ایران بود.

قیمت بازدید موزه لوور تهران

مبلغ 5 هزار تومان ورودی به موزه لوور برای تمامی بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی لوور تهران در نظر گرفته شده است. اما شما برای بازدید از ایران باستان و دوران اسلامی باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید. بازدیدکنندگان ایرانی برای بازدید از ایران باستان 5 هزار تومان و بازدیدکنندگان خارجی ملزم به پرداخت 30 هزار تومان هستند.

برای بخش دوران اسلامی نیز مبلغ 3 هزار تومان برای بازدیدکنندگان ایرانی و 20 هزار تومان برای بازدیدکنندگان خارجی در نظر گرفته شده است. همانطور که متوجه شدید، بازدید از این مجموعه هزینه بسیار کمی را برای شما خواهد داشت، پس چقدر خوب است که این مکان را به لیست تهرانگردی در نوروز خود اضافه کنید.

ساعت بازدید از مجموعه

برای بازدید از لوور کوچک در تهران می‌توانید از ساعت 9 صبح الی 18:45 به موزه ملی ایران واقع در خیابان امام خمینی (ره)، ابتدای خیابان سی تیر مراجعه نمایید.

انتشار: 16 اسفند 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 25

به "موزه لوور در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه لوور در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید