منصوری: کمیته ای برای انتخاب برترین های فوتسال معین می کنیم، تاج از عملکرد سازمان لیگ ابراز رضایت کرد

به گزارش آسمان فارس، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال از رضایت رئیس فدراسیون فوتسال از عملکرد این سازمان اطلاع داد.

منصوری: کمیته ای برای انتخاب برترین های فوتسال معین می کنیم، تاج از عملکرد سازمان لیگ ابراز رضایت کرد

کریم منصوری درباره نشست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال با مهدی تاج به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: نشستی با اعضای کمیته داوران با حضور تاج و شکوری برگزار کردیم. پس از جدایی انصاری فرد از سازمان لیگ، ما وظایف خود را انجام می دادیم، اما تکلیفی نداشتیم. تاج در جلسه گفت که سازمان لیگ تا انتخاب رئیس جدید سازمان لیگ فوتسال، به همین شکل به کارش ادامه دهد.

وی با اشاره به اهمیت سمت آرش جابری به عنوان دبیر سازمان لیگ فوتسال توضیح داد: او الان موظف است که کارهای سازمان را مدیریت کند. معنی این موضوع این نیست که جابری وظایف رئیس سازمان را انجام می دهد. او نمی تواند به جای رئیس، احکام را امضا کند و این به حکم رئیس فدراسیون احتیاج دارد. هر جا احتیاج به نشستی باشد، جابری این جلسه را برگزار می نماید و در کارها منتظر انتخاب رئیس جدید نخواهد بود. تصمیم گیری ها بر عهده اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ است.

اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ و جابری به وظایف خود آشنا هستند، کار خود را درست انجام می دهند و از خودشان قانون درست نمی نمایند.، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال ضمن بیان این جمله گفت: الان خدا را شکر اوضاع به هم ریخته نیست و کارها به خوبی پیش می رود. تاج هم در صحبت های خود از عملکرد سازمان لیگ فوتسال ابراز رضایت کرد و به شکوری هم گفت که در هر موردی که احتیاج داشتیم، با ما همکاری کند.

منصوری درخصوص زمان شروع نیم فصل دوم لیگ برتر و نیز برگزاری مراسم برترین های سال فوتسال کشور گفت: نیم فصل دوم لیگ برتر از روز هشتم آبان شروع می گردد و مس هم در تعطیلات نیم فصل، دیدارهای معوقه خود را برگزار می نماید. برترین های فوتسال در تهران خواهد بود و فکر می کنم در تعطیلات نیم فصل برگزار گردد. کمیته ای برای انتخاب بهترین های سال فوتسال معین می کنیم که اعضای این کمیته، برترین ها را انتخاب خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 409

به "منصوری: کمیته ای برای انتخاب برترین های فوتسال معین می کنیم، تاج از عملکرد سازمان لیگ ابراز رضایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوری: کمیته ای برای انتخاب برترین های فوتسال معین می کنیم، تاج از عملکرد سازمان لیگ ابراز رضایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید