فرشاد؛ از اخراج تا مرخصی استعلاجی

به گزارش آسمان فارس، بازگشت وحید امیری و فرشاد احمدزاده به نوعی به هم شبیه بود. هر دو بازیکن، پرسپولیس را در اوج تنگنا و محرومیت از نقل وانتقالات به مقصد لیگ های خارجی ترک کردند و در تیم خارجی خود پیروز نبودند و برگشتند.

فرشاد؛ از اخراج تا مرخصی استعلاجی

اما دل طرفدارانی که امیری را بخشیده اند هنوز با فرشاد صاف نشده. شایعه شده بود که احمدزاده با کالدرون به مشکل خورده و در تمرین با سرمربی آرژانتینی درگیری لفظی پیدا و تمرین را ترک نموده. اما خود این بازیکن و بعضی منابع نزدیک به باشگاه این خبر را رد می نمایند. او که برای بازی اول هم کمی مصدوم بوده و فقط برای دقایقی به میدان رفته بود، هنوز به طور کامل از مصدومیت خارج نشده و برای همین در تمرینات کمرنگ است.

یک روایت دیگر هم هست که می گوید فرشاد به خاطر بیماری پدرش حال و روز خوبی ندارد و کالدرون وقتی از شرایط روحی او باخبر شده، این بازیکن را به کناری کشیده و به او گفته: نمی خواهم با این شرایط تمرین کنی. برو و دوباره با روحیه برگرد. خودش در واکنش به شایعات می گوید: من واقعا مصدوم ام و در روزهایی شرایط تمرین را نداشتم. برای بازی با پارس جم هم کاملا آماده نبودم اما خودم از کادرفنی خواستم که در لیست باشم. مشکل بیماری پدرم هم باعث شده بود که خیلی به هم بریزم. شماره10پرسپولیس به خاطر همین مسائل مسافر تبریز نمی گردد. با این حساب در ترکیب تیم برای سیامک نعمتی جا باز شده است.

پس از عملکرد ضعیف روستایی در بازی هفته اول، به نظر می رسید فرشاد احمدزاده از هفته دوم جای او را در ترکیب بگیرد اما حالا با غیبت فرشاد نوبت به سیامک می رسد. بازیکن محبوب طرفداران که در چندین پست قادر به بازی است، می تواند در خط هافبک یا حتی به عنوان زوج علیپور در خط حمله به بازی گرفته گردد. جونیور هم مصدومیتی ندارد و ممکن است در تبریز برای دقایقی بازی کند که احتمال آن با توجه به ریسک موجود بسیار کم است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 365

به "فرشاد؛ از اخراج تا مرخصی استعلاجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشاد؛ از اخراج تا مرخصی استعلاجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید