فتاحی: احتمال تعویق یک هفته ای دربی وجود دارد، تا هفته پنجم مسابقات بعد از اذان برگزار خواهد شد

به گزارش آسمان فارس، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: هفته دهم را در 27 و 28 مهرماه پیش بینی کردیم اما اگر پرسپولیس پیروز به صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گردد دربی با یک هفته تاخیر برگزار خواهد شد.

فتاحی: احتمال تعویق یک هفته ای دربی وجود دارد، تا هفته پنجم مسابقات بعد از اذان برگزار خواهد شد

به گزارش خبرنگاران، سعید فتاحی در مورد فرایند برگزاری قرعه کشی لیگ برتر و عدم حضور چهره های نام آشنای تیم ها در مراسم گفت: ما قصد داشتیم 12 تیرماه قرعه کشی را برگزار کنیم که در آن مقطع تیم های بیشتری در ایران حضور داشتند، اما یکسری مسائل مانند ناهماهنگی با اسپانسر و صداوسیما باعث شد با یک هفته تأخیر این مراسم برگزار گردد.

وی در مورد عدم رضایت بعضی تیم ها از قرعه کشی لیگ برتر گفت: قرعه کشی همین است و قرعه یک عدد است که با توجه به آن بعضی تیم ها راضی خواهند بود و طبیعتاً بعضی تیم ها نیز رضایت نخواهند داشت. قطعاً قرعه برای بعضی تیم ها در ابتدای مسابقات راحت تر و برای بعضی دیگر سخت تر است.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در مورد شرایط استادیوم های پارس جنوبی و سردار جنگل برای لیگ برتر گفت: این دو تیم هفته اول میزبان نخواهند بود و ما یک هفته بیشتر برای برطرف مسائل آنها زمان داریم. من هفته گذشته رشت بودم و کار برطرف مسائل استادیوم عضدی شروع شده است و قراردادی نیز برای چمن استادیوم سردار جنگل به امضا رسیده است که زیرساخت های آن در حال اجرا است. احتمالاً از هفته چهارم استادیوم سردار جنگل آماده میزبانی از مسابقات سپیدرود خواهد بود.

فتاحی در مورد احتمال تغییر در زمان برگزاری مسابقات هفته دهم و دربی گفت: ما برگزاری هفته دهم را در روزهای 27 و 28 مهرماه پیش بینی نموده ایم، اما اگر پرسپولیس پیروز به صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گردد باید در تاریخ 24 و 25 مهرماه بازی کند که با این تفاسیر مسابقات این هفته با یک هفته تأخیر برگزار خواهد شد.

وی در مورد مسائل مهم در برگزاری لیگ برتر و سوپرجام خاطر نشان کرد: با موافقت تیم نفت تهران ملاقات سوپر جام لیگ برتر روز 30 تیرماه در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد. همچنین ما تا هفته پنجم با توجه به گرمای هوا مسابقات را بعد از اذان برگزار خواهیم کرد. همچنین برای احترام به تماشاگران در مسابقات سال جاری صحنه آهسته گل از اسکوربرد پخش خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 826

به "فتاحی: احتمال تعویق یک هفته ای دربی وجود دارد، تا هفته پنجم مسابقات بعد از اذان برگزار خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: احتمال تعویق یک هفته ای دربی وجود دارد، تا هفته پنجم مسابقات بعد از اذان برگزار خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید