شرکت قهوه برای صلح به کشاورزان بومی و مهاجر آموزش می دهد

به گزارش آسمان فارس، شرکت قهوه برای صلح برنده جایزه کسب وکار برای صلح بنیاد اسلو شد.

شرکت قهوه برای صلح به کشاورزان بومی و مهاجر آموزش می دهد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

پنتوجا، مؤسس و مدیرعامل شرکت قهوه برای صلح، یکی از سه برنده سال جاری جایزه کسب وکار برای صلح بنیاد اسلو است؛ این جایزه هر ساله به کسب وکارهای مسئولانه ای اهدا می گردد که توانسته اند که توان کاری شان را با اخلاق و مسئولیت پذیری همراه نمایند و ارزش مالی و اجتماعی بیشتری را ایجاد نمایند.

مارک بنی اف، مدیرعامل و بنیان گذار شرکت Salesforce و جیمز موانگی یکی از مشهورترین کارآفرینان آفریقا و مدیرعامل گروه Equity Group، دو برنده دیگر این جایزه هستند.

شرکت قهوه برای صلح در فیلیپین مستقر است و از فراوری قهوه به عنوان ابزاری برای پرداختن به مسائل مالی، زیست محیطی و صلح، در جوامع درگیر خشونت استفاده می نماید. این شرکت با آموزش مردمان بومی و روستایی، این افراد را به تأمین نمایندگان قهوه برای شرکت تبدیل می نمایند و به وسیله این ابتکار عمل، فرصت های پایدار معیشتی برای مردمانی ایجاد می گردد که مدت ها درگیر خشونت و درگیری بودند..

قهوه برای صلح، یک کسب وکار اجتماعی است که در سال 2017 با یک مدل کسب وکار فراگیر برای آموزش 500 کشاورز درگیر خشونت به فراخوان کسب وکارها به کنشگری (Business Call to Action) پیوست تا گواهینامه شیوه های خوب کشاورزی برای فراوری قهوه را دریافت کند و هم زمان تعداد کشاورزان در زنجیره تأمین خود را از 100 نفر به 600 نفر رسانده و درآمد انها سه برابر افزایش یافته است.

از زمانی که قهوه برای صلح به ایجاد معیشت پایدار برای گروه های بومی و مهاجر در مناطق روستایی یاری نموده، موجب شده بیش از 880 کشاورز، قهوه بیشتری فراوری نمایند و از فقر رهایی یابند. پنتوجا کسب وکارش را وقف ایجاد صلح در مناطق درگیر در خشونت و بهبود زندگی گروه های حاشیه نشین به وسیله ایجاد ثبات مالی نموده است.

نامزدهای جایزه کسب وکار برای صلح بنیاد اسلو، به وسیله اتاق بازرگانی بین المللی، قرارداد جهانی سازمان ملل، برنامه توسعه سازمان ملل و اصول سرمایه گذاری مسئولانه و همچنین برندگان قبلی جایزه به عنوان کاندید معرفی می شوند. کمیته مستقلی متشکل از برندگان جایزه نوبل در صلح و اقتصاد، برندگان نهایی جایزه را از بین افراد کاندید، انتخاب می نمایند. این کمیته نامزدهای معرفی شده را با معیارهایی چون الگو بودن در بین جامعه و افراد همانند خود، جلب اعتماد ذینفعان و متمایز بودن به عنوان یک حامی ارزیابی می نماید.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1237

به "شرکت قهوه برای صلح به کشاورزان بومی و مهاجر آموزش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت قهوه برای صلح به کشاورزان بومی و مهاجر آموزش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید