پایان به علی کریمی مجوز می دهند؟

به گزارش آسمان فارس، در مطلب ارسالی از سوی روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر به نقل از علی سعد، معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا آمده است:

پایان به علی کریمی مجوز می دهند؟

ضمن تکذیب خبر منتشره مبنی بر عدم صدور مجوز در بعضی از رسانه ها، اعلام می گردد یکشنبه 3 اسفند ماه درخواستی از سوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در جهت معمول برای این برنامه ها قرار گرفته است. این برنامه به دلیل ساختار حرفه ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته است. فرایند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه ای یکسان است که در مورد برنامه همرفیق و سریال های قورباغه، خوب بد جلف و ... طی شده و رسانه های صوت و تصویر برنامه های خود را طی این فرایند منتشر نموده اند. در صورتی که برنامه در دسته بندی نمایشی حرفه ای قرار نمی گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق الذکر احتیاج نداشت.

در روزهای اخیر بعضی رسانه ها از اجازه پخش ندادن به برنامه ویژه علی کریمی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در شبکه نمایش خانگی خبر داده و عنوان نموده بودند محتوای این برنامه برای پخش عمومی مناسب شناخته نشده است. این رسانه ها این رویکرد جدید را در امتداد عملکرد ساترا درباره ممانعت از پخش برنامه عادل فردوسی پور در شبکه نمایش خانگی و اینترنتی عنوان نموده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1502

به "پایان به علی کریمی مجوز می دهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایان به علی کریمی مجوز می دهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید