زمان قرعه کشی و شروع مسابقات لیگ های کاراته اعلام شد

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، بر همین اساس و با توجه به اتمام زمان ثبت نام و واریز مبلغ ورودیه تیم ها در لیگ های کاراته کشور در بخش آقایان و بانوان، مسابقات لیگ سال جاری به صورت فشرده طبق زمان بندی اعلامی به توضیح زیر در تهران برگزار می گردد.

زمان قرعه کشی و شروع مسابقات لیگ های کاراته اعلام شد

قرعه کشی تیم ها روز دوشنبه 20 بهمن ماه، ساعت 15 قرعه کشی تیم های حاضر در سوپر لیگ و لیگ برتر کاراته آقایان انجام می گردد و ساعت 16:30 نیز قرعه کشی سوپر لیگ و لیگ برتر کاراته بانوان برگزار می گردد. مراسم قرعه کشی در مجموعه ورزشی کبکانیان تهران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد، و از هر تیم تنها یک نماینده (سرپرست یا سرمربی) می تواند حضور داشته باشد.

هفته اول سوپر لیگ کاراته در بخش آقایان 28 و 29 بهمن ماه و هفته اول لیگ برتر کاراته در بخش آقایان 30 بهمن، 1 و 2 اسفند ماه در مجموعه ورزشی شیرودی برگزار می گردد. هفته اول سوپر لیگ کاراته در بخش بانوان 3 و 4 اسفند ماه و لیگ برتر کاراته در بخش بانوان 5، 6 و 7 اسفند ماه در مجموعه ورزشی شیرودی برگزار می گردد.

تمامی تیم ها یک روز قبل از زمان اعلامی مسابقه باید در محل های اعلامی سازمان لیگ و مسابقات جهت انجام تست کرونا و قرنطینه حضور داشته باشند تا پس از منفی اعلام شدن تست طبق زمانبندی اعلامی مسابقات شروع گردد. گفتنی است تنها نفراتی مجوز حضور در سالن مسابقات را خواهند داشت که تست آنها منفی باشد همچنین هزینه محل اسکان، تغذیه و انجام تست کرونا بر عهده تیم ها می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1461

به "زمان قرعه کشی و شروع مسابقات لیگ های کاراته اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان قرعه کشی و شروع مسابقات لیگ های کاراته اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید