زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری علم و صنعت مشخص شد، آغاز کلاس ها از 30 شهریور

به گزارش آسمان فارس، پذیرفته شدگان آزمون دکتری دانشگاه علم و صنعت در روزهای شنبه 16 و یکشنبه 17 شهریور ماه جاری می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری علم و صنعت مشخص شد، آغاز کلاس ها از 30 شهریور

به گزارش خبرنگاران، ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری سال 98 (روزانه و نوبت دوم) دانشگاه علم و صنعت ایران در روزهای شنبه 16 و یکشنبه 17 شهریورماه جاری در محل سالن شورای ساختمان آموزش کل دانشگاه انجام می شود.

ثبت نام غیر حضوری این دانشجویان نیز تا فردا پنج شنبه 14 شهریور ماه ادامه دارد و پذیرفته شدگان ملزم هستند جهت تکمیل اطلاعات و پرداخت شهریه به سامانه گلستان golestan.iust.ac.ir مراجعه کنند.

اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد، ارائه گواهی معدل و تاریخ فارغ التحصیلی از جمله مدارک لازم برای ثبت نام است.

تبصره: اصل مدرک کارشناسی ارشد پذیرفته شدگان دوره روزانه در زمان ثبت نام تحویل گرفته می شود، لذا دانشجویان باید از مدرک خود فتوکپی برابر اصل تهیه کرده و نزد خود نگه دارند. اصل شناسنامه و یک برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن، اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو)، حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان و برخی مدارک دیگر برای ثبت نام دانشجویان لازم است.

همچنین پذیرفته شدگانی که در حین خدمت سربازی هستند نیز جهت اخذ نامه ترخیص از خدمت همراه با مدارک کامل ثبت نامی فقط در زمان فوق الذکر باید به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه کنند.

بر اساس برنامه زمانی اعلام شده انتخاب واحد درسی دانشجویان نیز از تاریخ 23 شهریور به صورت اینترنتی از طریق سامانه گلستان آغاز می شود و تا 27 این ماه ادامه دارد و کلاس های آموزشی این دانشگاه نیز از روز شنبه، 30 شهریور آغاز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 386

به "زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری علم و صنعت مشخص شد، آغاز کلاس ها از 30 شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری علم و صنعت مشخص شد، آغاز کلاس ها از 30 شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید