رتبه بندی در صورت تصویب از ابتدای فروردین 1400 اعمال خواهد شد

به گزارش آسمان فارس، تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اعتبار لازم در بودجه 1400 برای اجرای لایحه رتبه بندی پیش بینی شده است، گفت رتبه بندی هر زمان در مجلس به تصویب برسد از ابتدای فروردین ماه 1400 برای معلمان محاسبه و اعمال خواهد شد.

رتبه بندی در صورت تصویب از ابتدای فروردین 1400 اعمال خواهد شد

به گزارش خانه ملت، محسن حاجی میرزایی با اشاره به شروع آنالیز لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی مطرح نمود: رتبه بندی معلمان یکی از مطالبات مهم همه فرهنگیان است که با حکم قانون این لایحه در دولت تدوین و خارج از نوبت رسیدگی و به مجلس ارائه شد.

وزیر آموزش و پرورش، از نمایندگان مجلس درخواست کرد که این لایحه در اسرع وقت در مجلس آنالیز و تا پیش از انتها کار دولت دوازدهم برای اجرای به قوه مجریه ابلاغ گردد چرا که اعتبار لازم برای اجرای این مهم نیز در قانون بودجه 1400 پیش بینی شده و فرهنگیان منتظر اجرای رتبه بندی هستند.

وی، علت درخواست خود برای تصویب و ابلاغ این لایحه را تغییر دولت در آینده نزدیک دانست و گفت: ممکن است با تغییر دولت لایحه از مجلس به قوه مجریه بازگردد و چنانچه این لایحه برگشت بخورد، دولت جدید می تواند لایحه دیگری به مجلس ارائه کند که این رفت و برگشت ها زمان زیادی را از معلمان می گیرد لذا سرعت عمل در آنالیز لایحه رتبه بندی از اهمیت بالایی برخوردار است.

عضو کابینه دولت دوازدهم یادآور شد: خوشبختانه کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به تصویب رسیده و عزم خوبی در میان نمایندگان برای تصویب لایحه رتبه بندی وجود دارد.

وزیر آموزش و پرورش، درباره زمان اجرای لایحه رتبه بندی گفت: زمان اجرای این قانون هر زمان که به تصویب برسد از اول فروردین ماه 1400 محاسبه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1637

به "رتبه بندی در صورت تصویب از ابتدای فروردین 1400 اعمال خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه بندی در صورت تصویب از ابتدای فروردین 1400 اعمال خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید