خداوردی: بعید است بازیکنان خاطی برگردند

به گزارش آسمان فارس، خبرنگاران/خراسان رضوی بهرام فرید، مجتبی شبان، علیرضا بهبودی، حسن صنوبر و عرفان علی نژاد، تیم را در سفر به سیرجان همراهی نکردند و سرمربی پیام این بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار داده است.

خداوردی: بعید است بازیکنان خاطی برگردند

اکبر خداوردی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص پیروزی تیمش مقابل فولاد سیرجان ایرانیان در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار کرد: 16 ساعت با اتوبوس در راه بودیم. خدا را شکر توانستیم نخستین پیروزی فصل مان را دشت کنیم و امیدوارم این فرایند ادامه دار باشد. در حقیقت توقع چنین عملکردی از بازیکنانم نداشتم. به جوانان تیمم اعتماد کردم و یک بازی خیلی خوب مقابل یک تیم قدرتمند به نمایش گذاشتیم. تیمی که بیش از 7یا 8 میلیارد هزینه کرده و بیش از 40 درصد قرارداد بازیکنانش را هم پرداخت کرده است، مقابل ما شکست خورد.

وی در خصوص بازیکنانی که به دلیل سفر با اتوبوس، تیم را همراهی نکردند، گفت: بهرام فرید، مجتبی شبان، علیرضا بهبودی، حسن صنوبر و عرفان علی نژاد تیم را همراهی نکردند و در پاسخ به این رفتار، این بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار دادم.

سرمربی تیم والیبال پیام مشهد در پاسخ به این سؤوال که آیا این افراد به تیم بازخواهندگشت، گفت: کمیته انضباطی باشگاه باید تصمیم بگیرد. بعید می دانم این بازیکنان به تیم بازگردند. در روز نخست همکاری با پیام، به مدیرعامل تیم تاکید کردم که اسم و رسم بازیکنان برایم اهمیتی ندارد. تجربه من می گوید اگر به جوانان اعتماد کنید و تلاش کنید تا به خودباوری برسند، بهترین نتایج رقم می خورد. برخی مواقع مسائلی رخ می دهد که اگر هرچه زودتر با آن ها مقابله کنید، پیروز تر خواهیدبود.

خداوردی گفت: تا نیم فصل راه زیادی در پیش داریم و ممکن است مسائلی از قبیل مصدومیت گریبان گیر پیام شود، اما هر کاری خط قرمز خودش را دارد، هر چند ممکن است تاوان آن را هم بپردازیم. در تیم باید قوانینی باشد و اجرایی شود. هیچ فرقی نمی کند بازیکن با تجربه یا جوان باشد، قانون برای همه یکی است. تیم باید به معنای واقعی تیم باشد و تفاوتی میان هیچ بازیکنی قائل نشود. دوست دارم تیمم یکدل باشد. دلیلی ندارد اگر بازیکن ملی هستی، بتوانی برای سرمربی تیم مشخص تکلیف کنید.

وی اضافه کرد: تصمیماتی گرفته ام که جوابگوی آن نیز خواهم بود. در ابتدای لیگ قرار داریم و در حال حاضر باید مقابل این مسائل ایستاد. گرچه هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام، اما مقررات خاص خودم را دارم.

خداوردی عنوان کرد: امیدوارم این قضیه را بتوانیم به شکلی که منافع باشگاه متضرر نشود، به خوبی جمع کنیم. قرار نیست در تیم همه چیز به حرف من باشد. باید جلسه بگذاریم و یک تصمیم خوب بگیریم، اما به هیچ بازیکنی به هیچ عنوان در این تیم باج نخواهم داد.

وی در خصوص بازی آینده تیمش مقابل کاله مازندران، بیان نمود: این بازی نیز بدون تماشاگر برگزار خواهدشد. مقابل پیکان اگر هواداران مان حضور داشتند، شاید می توانستیم بر این تیم نیز غلبه کنیم. کاله تیم قدرتمندی است. واقعا حیف که نمی توانیم از حضور هواداران استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 609

به "خداوردی: بعید است بازیکنان خاطی برگردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداوردی: بعید است بازیکنان خاطی برگردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید